
Volt még itt 2006-ban egy ”Minden idők legrosszabb borítói” post. Most itt vannak a hozzá tartozó zenék is...
loloppo | 2015.02.05. 18:28:28En 1:39-ig birtam csak :)
Angliában születhet az első gyerek, akiben három ember DNS-e van
A brit parlament alsóháza kedden engedélyezte a háromszülős embrió létrehozásának lehetőségét lombikbébi-programokban.Szancso | 2015.02.05. 21:49:14Nem sok idő, és ez lesz a normális.

Ezeréves rekordot döntött meg a Trónok Harcában A Hegyet játszó Hafthór Júlíus Björnsson
A Viking Sagakban leírt történet szerint Ormur Stórólfsson, egy izlandi férfi egy 10 méteres, 650 kilós farönkkel a vállán tesz meg három lépést. Björnsson most öt lépést tett meg.bungle | 2016.01.19. 22:51:21Ha hűtőket kell cipelni, hívjátok a Hegyet! :D
www.youtube.com/watch?v=0dKJCO6FGWI
450 kg!

Seahawks szurkoló a vereség után
gyocska | 2015.02.06. 09:14:38Olyan, hogy belebújt a mozigépész bácsi és hátulról vetít neked előre, tükrözve trükközve, te meg nézel mint a moziban.
http://en.wikipedia.org/wiki/Rear-projection_television

Pekingben nagyjából egymillió ember él föld alatti bunkerekben - ők a Patkánytörzs
Zellergumó | 2015.02.04. 11:46:03Az első képen a "biztonság kedvéért" van egy guriga papírtörlő az ágy sarkában. :D

Mégis milyen legyen az internet?
www.internetkon.hu - itt lehet kérdéseket feltenni, hogy mit beszéljünk meg.
A Jövő Magyar Internete várja önt
Futkározás a tengerfenéken
Élien | 2015.02.04. 15:57:17Egy áramlattal.

„Ne felejtsd el, hogy apáddal meg kell osztanod a játékokat!”
thisisreal | 2015.02.03. 19:33:09Ahol a legkisebb is számít...

Mai kis hasznos: hogyan tisztíccsátok és tőccsétek fel az ásványaitokat
„Ezután csöngessünk csengőt felettük, ha telihold van, akkor tegyük ki a holdfénybe és hagyjuk ott éjszakára.”Findzs | 2015.02.04. 12:39:44az 5 éves kisfiamnak értelmesebb gondolatai vannak és szebben is beszél
"Általában az emberek miért nem tudnak aludni?" című remekműve:
https://www.youtube.com/watch?v=Fb5LfY4O4Q4
mer, tucc, stb
gáz szegény és jó lenne ha valaki megmondaná neki ne égesse magát tovább, sose lesz fiú barátja

Ha kipihented a rablási kísérlet fáradalmait... fuss! :D
AVIREX | 2015.02.04. 06:06:54Koszi Tooni az uj linket :)









