
Táncos kutyák

A tizennégy karátos autó... ;) Vagyis egy Porsche arany bevonattal.
Dralisz | 2008.02.17. 18:10:45miért nem platina? :D
Nekem sem tetszik az arany. Még ékszerben sem. Csak a cigányok meg a felvágós nigák feszítenek benne.

- Deszka, ujjak meg egy kis fantázia és mégsem asztalos, mi az?
- Fingerboard!! :D(jajj... - bungle)koocos | 2008.02.25. 15:20:33Van nekem is...nagyonállat!

Egy hideg téli nap, 2079-ben. ;)
Tybbah | 2008.02.16. 09:39:08mindenki rossz irányban indult ki. sztem 2079 nyarán mindenki ballonkabátban fog mászkálni :D:D
Én kipróbáltam, marha jól néz ki, ha szürke papírból csinálod és raksz rá kis mohát meg fingerboardot meg egy lego figurát is. :-) De azért sem küldöm el a képet róla! Beeeee! :P<-{st.one}-> | 2008.02.14. 14:57:16nem leszek!! XD XD XD

Az esernyő felhasználása egyéb célokra
three.d | 2008.02.14. 16:38:00:D :D :D

Egy oldal, ami játékos formában kalauzolja el a biztonságos internethasználat világába - főleg a gyerekeket.
DJ Öcsike | 2008.04.30. 11:31:56Veszélyesen néznek ki a figurák !

Vörös László, a romantika nagymestere!
Itt a többi is:
Lacika együttest alakít.
Lacika politizál + csajozik.SpeCn4Z | 2008.02.14. 12:56:42én gyulai vagyok és "ismerem" (láttam már 1-2 alkalommal) tényleg gyulai és full alkesz :D

20 fotóbót-gyanús kép, állítólag mégsem az egyik sem...
Samure | 2008.03.07. 21:16:36Jó képek! Az a nagy amit a muki felhuzatott az orránál fogva az vaddisznó?

Na, Valentin napra egy tampon virágcsokrot? :D
Izzie | 2008.02.13. 22:43:23nem vagyok kíváncsi, hogy mitől piros:DXDDD










http://www.youtube.com/watch?v=WhJsKvEBBNg