
Telefonos beszélgetés, nem egy "tudakozópanaszos" klasszikus, de üt.
A mellékelt PII-es képnek még jelentősége lesz, tessék hallgatózni.
Muslima.com - végre egy oldal magányos
ninnyáknakmuzulmánoknak.Szép a szemük! ;)Nas | 2013.02.15. 23:51:53"Dolgozhatnék Neked ingyen? Nem szex!"
:D Ennél meggyőzőbbet el sem tudok képzelni.
"Szia, Jani vagyok, sportos fiú, szeretek állatokkal foglalkozni föleg lovakkal!!! Te is szimpatikus vagy számomra az adatlapod alapján!"
xDDD

A pekingi olimpia épületei 140000 kártyalapból felépítve. A világrekord építő nem más, mint Bryan Berg, akit már egyszer láthattunk itt.
spider86 | 2008.08.15. 13:29:10miért van az h az az érzésem van h nekem ezt el kell fújnom egy szuszra :S

Dubya bá az olimpián. :D
Nagyon ráérnek egyesek a Guardiannál. ;)csoe | 2008.08.14. 18:18:59"I can has adoption?"
*nyihogva röhög*

Valkyrie (Valkür)
A második világháború vége felé magas rangú német tisztek létrehoztak egy csoportot, melynek célja Hitler meggyilkolása és a háború befejezése. A művelet fedőneve Valkyrie, egy vészterv alapján, melyet a német vezérkar elleni lázadás esetére tartogattak. Tom Cruise Stauffenberg ezredest alakítja, aki az összeesküvés élén állt.Angi | 2008.08.18. 01:23:20Na kb. igy...

Itt a Coca Cola új szenzációs üditője, sajtos-egér ízben. ;)
Dawe | 2008.08.14. 12:45:24ezért a pepsi még visszavág valami molyirtó kólával :D

Figyelem, csajos post! :)
Így ünnepel az osztrák rögbi válogatott egy vesztes meccs után. Hát nem egy Haka, de annál inkább sztriptíz. :DMaccoyi | 2008.08.14. 11:35:47Jaj te kis hamis. :D
A Burger King mosogatójában fürdött meg egy férfi az Egyesült Államokban. Timothy Tackett születésnapja alkalmából határozott úgy, hogy fürdőt vesz az étterem konyhájában. Nem is lett volna probléma, ha az idióta nem rakja fel a videót az internetre. :)MonTom | 2008.08.18. 16:08:33Hát a hónap dolgozója már biztos nem lessz :D

Nem egy szokványos látásmód!
Phil HansenM.agnus | 2008.08.13. 02:01:17Bárki bármit is mond (kevés okosság és sok ostobaság alant), ez a srác értéket teremt. (Ezzel tisztában is van, ezért csinálja a Goodbye art projektet, mely viszont éppen a maradandóságnak mond ellent. Ez számomra rendkívül fájó, mert kiváló megoldásokat alkalmaz, eredeti, egyéni és hihetetlen munkát öl nem egy alkotásába, amit én nem tudnék veszni hagyni. Érdemes megnézni tüzetesen a weboldalát, izgalmas... Valahol a zen buddhisták homokrajzaira emlékeztet, melyet hónapokon keresztül végtelen türelemmel készít egy mester, majd néhány óra után elsöprik.)
Az avantgárd utáni időszak sűrű volt a kortárs alkotók számára, villámsebesen fedezték fel maguknak a hétköznapi élet elemeit, eszközeit, életformáját vissza egészen a természeti népekig. Egyesek egészen odáig merészkedtek, (pl. Joseph Beuys) hogy tárgyakat már nem is alkottak, nem a végeredmény, hanem az odavezető út a fontos. (lásd zen buddhizmus, tudom kicsit sarkosított, de a hasonlóság áll) Ma már a mű megmutatkozhat az alkotás folyamatában is, sőt gyakran másból nem is áll. Ezért az egyetlen átadási/befogadási csatorna, melynek egyben a leggyorsabbnak is kell lennie, az a tömegkommunikáció legfejlettebb formája az internet. Valószínű, hogy soha senkit nem hozna lázba a szirmokból kirakott arc vagy a gyermekláncfűből álló Teréz anya portré. Mert elvész, elmúlik, megismételhetetlen, egyedi, mint az életben oly sok minden.
Magyarok az első helyen. A legrondább formaruhát a mi sportolónőink viselték. A Makány Márta által tervezett ruha lehet hogy külön jól mutat, de így egy csokorba sportolóink leginkább egy piros pöttyös dalmata falkához hasonlítottak...dani0001414 | 2008.08.12. 11:56:23Ez persze csak egy tanulmány. Hogy ezekett kellene megcsinálni hogy egyáltalán lehessen az olimpiárol nálunk beszélni.
A dolgok töbségét ugy is megkell majd csinálni pl utak, híd, vasutvonal. De pl sportlétesítmények és a szálodákra enyire nem nagyon lenne szükség.










inkább nem is adok ötleteket :P