
Lafoxka egy (fogjuk rá) mesterséges intelligenciával rendelkező lány. Lényegében egy robot chat program. Lehet rajta röhögni sokat :) Hozzászólásokba leírhatjátok, ha valami vicces sül ki abból, amit mond. :D
(Mikor bejelentkezésnél felhasználónevet és jelszót kér oda bármit írhatunk, felenged...)cila | 2010.12.24. 10:54:23Lafoxkát mintha csak neked találták volna fel (vagy ki). Elolvastam. Mi egyebet is csinálhattam volna Karácsony délelőtt? Neked betü- vagy gombfosásod van. Nem kell jóstehetség megjósolni: a jövő pszihiátere a KKK (Kompjútermenedzselt Kultúrált Kislány) lesz.
Heavy Metán: a farfúvós művész
Johann Strauss Kék Duna keringőjének egyedi feldolgozása.
Egy interjú a művész úrral, valamint az oldala, ahol megvehető a cd-je. :D
És ha ez nem volt elég: még pár hivatásos "művész". :)bungle | 2009.05.14. 12:26:02Re-Peet küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=SFLw8aH-M2w
Szöveg: Kicsit a kiejtésén kell még csiszolnia, egyébként egész jó...
Egyes tudósok szerint mégis lapos a Föld: 2008-ban még mindig élnek olyan tudományos képzésben részesült felnőttek, akik úgy hiszik: a Föld lapos, a világ kormányai pedig az űrügynökségekkel karöltve összeesküvéseket szőnek, hogy megzavarják az embereket.Laci | 2008.08.22. 17:43:58Hehe, erről Maxwell egyik mondása jut eszembe (nem pontosan, csak emlékezetből idézem): Tanok úgy terjednek el, hogy a régi hit bajnokai szép lassan kihalnak, az új generáció pedig beleszületik az újba.

Hány tevét ér a barátnőd? Itt megtudhatod! :)
(Az enyém: 71 teve, 1 kecske és 9 birka, várom egy sejk jelentkezését! ;))Vigyori | 2009.09.15. 17:08:2960 teves és 2 kecske.... hmmm hát lehetne jobb is :S

Akinek elege van a megapixelekből, annak itt van egyetlen egy, de elkalandozhat hasonlóan "tartalmas" felületre, ahová nem árt nagyító.
Mote | 2008.11.09. 14:00:27juj én megtaláltam a rejtett értelmét amúgy!
A pixel színe pontosan R153, G153, B153, tehát 153 a kulcs, ami az angol ABC szerint AEC-nek felel meg, ami pedig az amerikai Hadügyi Atomenergia-Bizottság rövidítése.. tehát Amerika Nukleáris támadást tervez, amiből következtethető a.. III. VILÁGHÁBORÚÚÚ!!! OMFG HELP US!! ÁÁÁÁÁ!! JESUS...
öhmöhm.. röviden ennyi :) szép napot!

Egy igen tehetséges fotós barátom, Pihe képei, munkái! Érdemes megnézni, kreatív, inspiráló!
Szamooca | 2008.08.20. 19:43:32Nagyon gyönyörű képek!O_o
Nekem legjobban az elvontabbak tetszenek,vagy csak a sima,egyszerű emberekről készültek!;) de mind csodaszép!

Olyan fülbemászó hangja van ennek a gumicsirkének, nem? :)
Egyébként van ötletetek, hogy mire lehetne hasznosítani a hétköznapi életben ezt a gumicsirkét? ;)E.Dé.i.eN.A | 2008.08.19. 11:26:45ÁÁÁÁÁÁÁÁ XDDDDDDDDDD Ilyen nincs ekkora egy idiótaságot XDDDDDD

Egy eszes Georgia állambeli amerikai lakos... ;)
Laci | 2008.08.20. 13:06:35Ha jól tévedek, illetve emlékszem, egy USA-beli hölgy kérdezett vlami olyasmit, hogy "merre vannak az oroszok? Ő Georgiában él de sehol se lát tankokat."
Ennyi.

Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)
Jó grafittizélést! :)
Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.
Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!Szamooca | 2008.09.29. 19:48:56én is megkaptam a nyereményem:)
köszi;)

Telefonos beszélgetés, nem egy "tudakozópanaszos" klasszikus, de üt.
A mellékelt PII-es képnek még jelentősége lesz, tessék hallgatózni.mekszamnojz | 2008.09.02. 09:57:04na igen, és most hogy szívhatják a fogukat, hogy mit találjanak ki mentségre. :)
inkább nem is adok ötleteket :P









