
A "capoeira mester" bemutatója ;)
rubigo | 2008.11.26. 16:08:32ezt a poént egy jó pár Bud Spenceres filmben elnyomták már..
A paciknak is kijár egy kis szórakozás :)
Kampec | 2008.08.27. 14:50:00sztem a hordóban lapuló kokaintól szívott be a paci ;)

Little Superstar (kicsit ijesztő feje van... mint Chucky-nak :))
bungle | 2010.04.19. 11:01:39Rukitarin Moari küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=oPlfzFZGl0o
Szöveg: "Weng Weng - Hát én nem is tudom mit mondjak erre"

City Dance - Richard Calmes fotói
Luflee | 2008.08.14. 21:07:59Bejott. Koszi. :)

Nagyon jól korcsolyázó majmok a jégen. :)

Wááááá buli vaaan... De úristen, milyen buli ez itt? :D
Erunder | 2008.10.27. 15:09:45Ez nem vicc kajak szanaszét röhögtem magam ezeken a hülyéken erre mára a fülesem bal oldala elhallgatott.
Ez biztos vmi istenei büntetés amiért kiröhögtem őket :D

Aranyos nyuszik tánca!
(éneke is :) )Maccoyi | 2008.08.07. 23:51:00hát ez 10-es :D Az zene meg megfizethetettlen:D Minden más lesz..va. XD

Elég tehetséges kissrác.
bboyillo | 2008.08.08. 09:47:59meik breakesnek XD

A bevállalós nagyszülők. Bumm.. bumm.. bumm! :D
Maccoyi | 2009.04.12. 17:21:37Én is kerestem "nyuszi" szóval, de ezek szerint átsiklottam felette. :D
( csicsi: Purp megtalálta neked. :) )

Jessica, a világ legkövérebb gyereke így bulizik.
Schabee | 2008.08.13. 14:41:48félelmetes









