A magyarvagyok.eu és az Izé közös fotópályázatot hirdet, amelynek a lényege, hogy küldj be egy fotót, amin minél furább, meghökkentőbb helyzetben - legyen az akár egy híd teteje, egy esküvő, egy temetés ;) vagy egyéb érdekes, extrém helyszín - épp valamilyen eszközön (laptopon, telefonon, vagy ha nem vagy ilyen birtokában, akkor töltsd le az oldalról a papír iPad-et és vágd ki, hajtogasd, ragaszd össze) a magyarvagyok.eu honlapját böngészed. 2010. június 15-ig küldhetsz fotót, a legjobb kép nyereménye egy 16 GB-os iPad. Minél eredetibb, kreatívabb az ötlet, a fotó, annál nagyobb az esélyed, hogy megnyerd az iPad-et!Tooni | 2010.07.30. 10:09:28Sajnos nem... :(
Tippeljetek, miért vág mindhárom srác ilyen fejet? :-O
Kovi87 | 2010.04.28. 01:23:37Ha annyi pénzt keresnék, hogy heti 2-t vehessek belőle, akkor se törném szándékosan össze.. Sose értettem az ilyet.

Bárcsak minden nő ilyen jól parkolna... ;)
Csabusa | 2010.04.20. 22:42:10hehehehehehehe

Egy újabb harci pelikán (egy előző ebben az összeállításban szerepelt). Azért kétszer ilyen övön aluli támadást bekapni... ;)
hopsz | 2010.04.09. 17:44:15jók a poénok a háttérben (a videón)

A Játék véget ért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok! :)
A két nyertes:
- Daron
- he (helyett naga lett a szerencsés nyertes)
Őket e-mailben értesítettük.
Hyperspace villám játék!
Szeretnél egy páros jegyet a szombati Hyperspace-re?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj, vagy live act nevét és nyerj egyet a két páros belépőből a bulira!
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék ma (szerda) 22.00-ig tart!naga | 2010.04.09. 15:04:26én pedig nagyon köszönöm a lehetőséget!:)he-nek is az izének és a habostortának is:)

Csókolj meg egy (japán) hírességet! :D
Itthon is lehetne ilyen, pl. Geronazzo Mária szájának a másolatával. ;)Hollowdrums | 2010.04.10. 17:14:43" Itthon is lehetne ilyen, pl. Geronazzo Mária szájának a másolatával. "
Jah... csak az háromszor annyiba kerülne :D

A rejtőzködés mesterei
(Volt már ilyen, de itt most több a kép).login | 2010.04.09. 00:39:44fantasztikus, alig vettem észre

Napokban kattintottam egy Google reklámra "Be The Lowest Bidder". Nem értettem, hogy ez mit akar jelenteni ezért meglestem. Ahogy a neve is mondja, fordított aukció. Az nyer aki a legkisebb - de egyedi - értéket adja.
Jó ötlet és király szórakozás :) Mivel beleszerettem, ezért elkezdtem hazaiakat is keresni és mit találtam? APEH... Csak cikkeket (1, 2), hogy az APEH, hogy írtotta ki ezeket az oldalakat. Miért nem lehet ilyen cég nálunk és miért lehet mindenhol máshol?
Aki viszont kiakarja próbálni ezt külföldön ajánlom a kövektező oldalakat:
www.belobi.com (egyszerű - angol)
www.oltiby.com (kicsit komplikáltabb, de még elmegy - angol)
us.dubli.com (belobi után a másik kedvenc - angol)arabicsnusos | 2010.03.31. 10:53:55MP4 Player 32GB + Photo Camera 6.81 € Dániel S., Hungary

A muszlim nők is vehetnek úszóleckéket. Ilyen fürdőruciban. :)
Hajjakend | 2010.03.24. 08:33:19Pár éve egyiptomban láttam így fürdeni muszlim nőket...semmi extra szerintem.

Tartotta már hátán teknőc, volt már lapos is, de újabban tágul a Föld.
Vitatott tudományos elmélet, mely meglepően sok dolgot magyaráz meg egyszerűbben, mint a ma divatos lemeztektonika. Már csak azért is jobb, mert ilyen szép színes animációkat készítenek a képviselői, mint Neal Adams, az újabb Batman és X-Men képregények megalkotója a honlapján.betyár | 2010.04.01. 00:15:28szerintem meg a Föld ÉL és talán csak tüsszenteni fog nemsoká. na erre varrjatok gombot :P









