
Sietős volt a dolga, na! ;)
lb7 | 2013.07.01. 09:34:48én spec. sajnálom... ő nem ölt meg senkit...
Leleplezték a gyógyítót!
Egy mentalista a Fókusz kamerája előtt csinálta meg ugyanazt, amit az 1 hónapja itt is szereplő, meg azóta pl. már a Frizbiben is haknizó, magát látónak kikiáltó Ildikó. (Érdekes, tegnap a Frizbiben is leleplezték egy másik mentalista segítségével, de amilyen bénák Hajdúék, csak hetekkel a műsor után rakják ki a videóikat).
Mi lehet szerintetek a trükk? Mindkettőn elég nagy karóra van, talán abban van valami kamera?Tooni | 2013.03.13. 20:07:20Nagy fekete óra csinos fellépőrucival, még 2009-ből, román betelefonálós jósműsorból
http://www.youtube.com/watch?v=HknafkrB0NA

Orosz gyerekek unatkoznak...
fehérember | 2013.02.22. 17:40:05tisztára mint a cigányok

320 gigapixeles fotó Londonról
Ekkora panorámafotót még soha nem készítettek a brit fővárosról: 48 640 képkockából rakták össze, a képeket 3 napig tartott lefotózni Canon EOS 7D kamerákkal a BT Tower 29. emeletéről, és 3 hónapig rakta azokat össze egy számítógép. Ránagyítva akár még a távoli épületek ablakain is bekukkanthatunk.
Egy ilyen buszmegállónak itthon is biztos sokan örülnének! :)

A kézifék néha életet menthet! ;)

Mai cukizé: a kis bébi Csubakka még milyen romantikus volt! ;)
bungle | 2013.04.23. 10:07:47http://animal.discovery.com/tv-shows/too-cute/videos/too-cute-baby-sloths.htm

Országúti disznó: a Lengyelejev féle periódusos rendszer akcióban ;)
Nas | 2013.02.21. 23:45:37Pedig úgy drukkoltam a malacnak. De hát sok lúd (izé...rendőr) előbb-utóbb disznót győz. Szerintem direkt szívatta őket; ahelyett, hogy elszaladt volna messzire, mindig visszament megnézni, hogy még mindig olyan balfaszok -e. :D

Ghettohmomkey
(3:30-tól a legjobb rész, addig you'd better back it off, stay out és wazzup nigga' wazzup..)7sleeper | 2013.02.22. 20:16:04http://fehervar.hir24.hu/bulvar/2013/02/22/bilincsben-az-ercsi-rablobanda/

Vadállatok gyorskaján :D
Tooni | 2013.08.09. 06:57:06Moderátornak és bábellenzékinek meg tedd meg imkit, úgyis amikor majd nem a szád íze szerint ír, majd bannolod és te folytatod helyette ;)









