
Nem is tudtam, hogy marhák is indulhatnak egy lóversenyen. :)
tian | 2008.02.28. 01:05:07Ez van :) Majd legközelebb igyekszem, mert az a 13-as semmiképp nem tetszik:))
Üveg vodka egy húzásra...
zodiac | 2009.03.13. 09:53:21"Megfigyelhetjük, hogy a Szomszédok világában az alkohol más szabályok szerint, egészen különleges sebességgel szívódik fel." :D
Áááááá, az meg a Géza a Barátok Köztből? XD Nem is tudtam, hogy a Szomszédokban szerepelt.

Most úgyis bevonják az 1 és 2 forintosokat, szóval szedjétek össze és lehet ügyeskedni... :)
ibor90 | 2008.03.07. 09:42:42Na hát én próbálkoztam. Nem volt sok 1, 2 Ft-osom, de ami volt azt beleraktam, van benne egy két 10-es 20-as 50-es is.
http://img20.imageshack.us/my.php?image=egyketko4.jpg

A kislány államokat énekel. XD Szerintem aranyos.
bubuss | 2008.07.05. 08:56:38ajj de anyira ééédes:))))

Te hogy védekeznél hasonló esetben egy gépi autómosóban? :D
bandee1219 | 2008.03.09. 13:45:39Rákönyökölhetett a gombra, de én inkáb azt furcsáltam, hogy utána bementek. Ilyenkor jobb észrevétlenül lelépni, hamar elterjed, a dolgozók legközelebb már röhögve fogadnak.

Ütős egy fegyver
pandemonius | 2008.02.27. 19:58:21Ez egy Pfeifer Zeliska .600 as fegyó. A jelenlegi legnagyobb űrméretű kézifegyver. Kicsit több spenótot kell hozzá enni és kevesebb hamburgert...:P

Egy Michael Jackson rajongó levédett dala egy lánynak. Lánynak? ;)
Itt is ő, mint Jacko. :)(VIGYÁZAT! Túl szexi srác!) :DZéZoli | 2008.03.05. 09:42:56már most halálra ijedtem!!!amikor bicepszet villant!:) ---a gyökér
Az arabok megkezdték Maszdar, a világ első zöld városának építését, ahol nem lesz se szén-dioxid-kibocsátás, se környezetszennyezés, se autóforgalom. Az ötvenezres városban egy hidrogén erőmű fog működni, az energia nagy részét nap- és szélenergiából állítják elő, a lakosok pedig mágneses pályákon sikló kabinokban utaznak majd. Nyolc év múlva lesz készen mintegy 22 milliárd dolláros beruházással.bungle | 2011.04.29. 13:15:42Masdar, a világ első nulla szén-dioxid-kibocsátású városa (képek)
http://zoldter.hu/energia/20110427_masdar_nulla_co2_kibocsatasu_varos.aspx

iBand.
Hivatalos oldaluk.
Gasboard - dugd be a lábad és egyensúlyozz! :)
- 41 cc motor, 2 ütem
- Max. Sebesség: 30-35 km/h
- Súly: 20 kg
- Max. terhelés: 100 kgbandee1219 | 2008.03.01. 19:18:34Ja, nem attól lusta, hogy trükközik. :)
Amúgy egy ilyen, postképessel domból le, már lehet zakózni rendesen. OO









