
A paciknak is kijár egy kis szórakozás :)
Kampec | 2008.08.27. 14:50:00sztem a hordóban lapuló kokaintól szívott be a paci ;)
Világrekordot döntött egy britek által épített, napenergiával hajtott, személyzet nélküli repülőgép. A Zephyr-6-os három napnál is többet, 82 órát és 37 percet töltött a levegőben. Magyar cikk.
Az Afterworld egy különleges világ magával ragadó története. Az interaktív sci-fi sorozat első évadja 130 epizódból áll, amelynek egyedülálló élményét a videójátékok, képregények és az anime keverékéből összeálló, újszerű számítógépes animáció adja.Joma | 2008.11.08. 09:05:54A világon a kedvenc sorozatom, még a Piszkos munkákat is lehadja a Discovery-n... Hihetetlen jó, oltári, kib*szottjóó :D
Egy kis vízhiány még a legnagyobb arcokat is szorult helyzetbe hozhatja. Az izgalmas rövidfilm főszerepében Cserhalmi György, a rendező-operatőr párost pedig a Família Kft-ből ismerős Spáh-ikrek alkotják.M.agnus | 2008.08.23. 23:27:46Szerintem klassz kis produkció született, a vágással fényképezéssel, az apró kis vizuális jelekkel is meg vagyok elégedve. Elérte a célját nálam: megnevettetett, elszórakoztatott arra a 10 percre. A zene pedig külön feldobja. Remélem lesz több kisfilmjük is. A magam részéről sokkal jobban örülnék, ha a nagyobb filmek előtt a mozikban reklám és "boldogságos" narancssárga helyett (animációs) rövidfilmeket vetítenének. Akár ezt is.
itt az új Knigh Rider film. Mivel Amerikában sikeres volt, ezért az NBC televíziós csatorna megrendelte a sorozat folytatását, amelynek premierje szeptember 24-én lesz az Egyesült Államokban. A magyar rajongói oldal.Purple | 2008.08.24. 22:22:35szívemből szóltál :D
Vízen járni tanítja társait Billie, a nőstény delfin a nyugat-ausztrál partoknál. Billie húsz éve töltött rövid időt egy delfináriumban, ahol betegségeit kezelték, ott tanulhatta el a többiektől, hogyan kell farokkal a vízen járni. A tudósok szerint a Port River-i partoknál kialakulóban van egy "vízen járó kultúra" a delfinek közt.sparkey6 | 2008.08.24. 14:59:06Viszlát és kösz a halakat!

David MeShow és az ő egyszemélyes zenekara!
Már volt régebben is Zene Izén.Yvette | 2008.08.25. 17:03:36Nagyonjó!!

Mielőtt rákattintasz a képre tippeld meg, hogy "mit süt a kis szűcs"?
doktorcukor | 2008.08.25. 14:17:32Ajánlom figyelmetekbe a "gumimaci halálát" !!! Az alapja ugyanaz KClO3 és cukor csak látványosabb!!
http://www.youtube.com/watch?v=hbaeR1dj2WA

Nem vágom ki volt, de én is kibérelném egy ilyen élményautózásra azt a motorost... :)
ANDor | 2008.08.23. 16:54:19ez egy szar....

A Norvég Királyi Őrség lovagjává ütöttek egy skót pingvint.
Nils Olav, a híres királypingvin a norvég király, ötödik Harald engedélyével mostantól nemcsak kabalája, de vezérezredese is testőrségének. Nils Olav 1970-ben lett először a gárda tiszteletbeli tagja, amikor egy fiatal hadnagy Nils Egelien meglátta az állatkertben, megszerette és őrvezetővé nevezte ki. Az a pingvin a nyolcvanas években meghalt, így a norvégok egy fiatal állatot kiáltottak ki az új Nils Olavnak. A pingvin azóta számos kitüntetést kapott és négy szobrot is emeltek a tiszteletére.godzsy | 2008.08.21. 23:57:24Ez a Batman 126 forgatása... "Pingvin visszatér" alcímmel. xD
deVito hol maradt? :D









