
Egy "kis" tervezőmunka, programozás, néhány óra, és kész is robot.
Rolee | 2008.03.03. 18:32:32hát ez kegyetlen :D nekem teccik :D
Cici hopp, cici hopp, máris egyet elkapott. ;)
doncamillo | 2008.03.03. 23:55:24azért jobb lenne ha a fejem lenne ott a labda helyett ;D
Sztármamák - lehet ez inkább egy játékban lett volna jó, ahol az ember kiválaszthatja, melyik sztár kinek a fia... bár elég könnyű lenne. ;)doncamillo | 2008.03.03. 23:25:48ááááááá Beckhham anyja mint egy transzvesztita XD

Egy csokor nemnormális.
Quaker | 2008.03.03. 17:23:47Ez azért kib*szott állatkiínzás, ha csak így céltalanul mókázik és keménykedik. Persze ha a szerencsétlen állat leharapja az idióta fejét akkor egyből kinyírják. (Láttam ilyet ahol egy oroszlán elkapott egy gondozót). És akkor az ember az intelligens.

Ez lesz az eredménye, ha van 3 fölös terepjáród, egy erőgéped, egy présgéped, némi szabadidőd és egy TANKod! :)
Savitra | 2008.03.01. 20:50:42Ja, és most látom, hogy emelőfülklés:D

Egy igazán ütős fegyver a Doomban. :)
bandee1219 | 2008.03.07. 16:03:45Erre nem tudom, mit lehetne válaszolni. A 2 nyilván újabb, esetleg hibákat javítottak benne ki, de lehet bejöttek olyan dolgok, amik esetleg valakinek nem tetszenek. De fogalmam sincs, nem csak ezeket, a konkrét letöltéseket nem próbáltam, hanem magukat a játékokat sem. Tehát újra cak azt tudom mondani, hogy a próba rátok vár! Az egész 22 és 34 MB, nem nagy só letölteni és megnézni.
Jó szórakozást! :)

Ne okozz csalódást a gólyának!
Egy nagyon rendben levő reklám - legalábbis szerintem.bungle | 2009.02.22. 11:02:44Sőt már most. Köszi a linket! :)

Az óriás kislány felkelt egyik reggel, lezuhanyozott a szultán elefántja segítségével és elment játszani a parkba! :)
Bakeyoo | 2008.02.29. 17:17:23Művészet. Nem hinném, hogy dolog lényege az lenne, hogy a "bábu" feje hogy van összerakva.
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...Ravennë | 2013.05.02. 00:29:05Nekem az "Uborka" jutott róla eszembe. Kiskoromban sokszor néztem, tetszettek a "babák"... :D
Gondolom minden egyes szavát és mondanivalóját értettem.
http://www.youtube.com/watch?v=QPJyKrYnpqI

Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
Perenna | 2008.03.03. 11:44:27A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te állaítod úgy neveled ahogy te gondold!









