
Argentin Street Fighter
lilaflexninja | 2015.02.18. 13:46:42Legalább nem fáradok el, meg nem szenvedek, és nem is emlékszem semmire.
Ti megölelnétek?

Alternatíva egy fegyveres konfliktus „ártalmatlanabb” megoldására
Tooni | 2015.02.17. 18:08:20Egyszer... ^^

Légibetegség? Rögtönzött harcibemutató? Írjátok meg szerintetek mit csinál a kedves utas...
sergi | 2015.02.17. 12:20:28Az európai peremvidék egyik lakója,ezek ennyire nem birják piát.Nem véletlen,hogy náluk teljesit túl a feminizmus,ugyanis sok férfi nem él ezeken az elmaradott területeken.Többet kéne gyakorolnia az ivást,de lehet hogy ezen a fiún már ez sem segit.

Ez valami fura orosz koktél lehet.... :D
palinkaman | 2015.02.17. 14:44:40Biztosra mennek, ha az ital nem hülyítene eléggé.
„Sajnos nem mindenkihez jut annyi közpénz, mondjuk kaszinókoncessziók kedvezményezettjeként vagy éppen filmes pénzek elosztójaként, hogy a szeretteit Valantin-napra ilyesmivel tudja meglepni.”bungle | 2016.02.28. 16:01:52http://444.hu/2016/02/27/vajna-timi-amerikai-allampolgarsagot-szeretne
"A Blikk szerkesztősége lassan tényleg megfullad a Vajna-család seggében..."
:DDD

Mark Zuckerberg most valószínűleg tolmácsot kér...
kissfreezer | 2015.02.16. 22:17:52Nem vagyok egy Norbi rajongó, de ellene sem vagyok. Igazából csak tisztelni tudom, amiért eljutott idáig. Szerintem végigjárta minden lépcsőfokát a sikerhez vezető útnak/hegynek. (talán még nincs is a csúcsán)
A magyarul megfogalmazott "nyílt levéllel" kapcsolatban, szerintem sokaknak lejött, hogy ez igazából nem is Zuckerbergnek íródott. Hozzá szól, de valójában a rajongóknak van címezve. Mi ezzel a probléma? Gondoljunk csak bele... pl, amikor egy Bajnai Gordon nyílt levelet posztol, ami Orbánnak szól, azt a miniszterelnök elolvassa és ezután megváltoztatja a stratégiáját, ahogy azt a levélben elvárja az író? Ne legyen senkinek se illúziója, mert ez nem erről szól, hanem a saját táborral való kommunikációról. Norbi tökéletesen tisztában van, hogy ezt a levelet, bármilyen nyelven fogalmazná meg, valószinű, hogy Zuckerberg tudomást sem venne róla.

Bud Spencer és Terence Hill filmek helyszínei akkor és most.
zed911 | 2015.02.16. 12:16:34A legjobbak akkor és most...

Beteg politikai Monty Python: abszurd humor a parlamentben

Valentin-napi Simon's Cat epizód :)
Achilles | 2015.02.16. 10:53:21Mission accomplished! Végül is már a csajnak is "pillangók röpködnek a gyomrában" :D









