
„Aki nem dolgozik, ne is egyék!” :)
Porcelanbaba | 2013.02.28. 10:07:18Megnézem! :)
Megéri becsületesnek lenni?
Becsülettel visszaadott egy elveszített jegygyűrűt egy hajléktalan férfi az Egyesült Államokban, aminek köszönhetően új életet kezdhet, mert több mint 150 ezer dollár (30 millió Ft) adomány gyűlt össze jutalmaként.7sleeper | 2013.02.27. 19:06:51és, hogy mifelénk milyen hajléktalanok vannak:
http://www.dehir.hu/bulvar/halalos-szex-enyhitettek-a-gyilkos-hajlektalan-bunteteset/2012/05/10/
(csak a 2004-ben elkövetett esetre kerestem, hát azóta nem ráduplázott az állatja..)

Russian Meteorite: The Movie
Ugye hogy mennyivel izgalmasabb így? ;)bungle | 2013.05.15. 00:12:53www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/44014_ :D
(köszi Tooni a képeket, majd napközben folyt. köv.)

A jövő megérkezett: lassan „rakétaemberek” lesznek a nép szolgálatában?
norbertvincze | 2013.08.17. 03:08:40http://www.smartplanet.com/blog/bulletin/a-personal-jetpack-is-going-on-the-market-next-year/26839

Need for Speed Romániában :)
Botos Vendel | 2013.02.27. 00:21:30az auto fékje is hőt termel amiko lasul!!!!!!44444

Párizs sötét oldala
Vannak kerületek, ahova hétköznapi járőrautóval már a rendőrök sem mennek be. Franciaországban évente 40.000 autót gyújtanak fel: csapdának szánják, így csalogatják ki a rendőröket, majd rájuk támadnak. Évente kb. 200.000 illegális bevándorló érkezik, akik nem tudnak, de nem is akarnak beilleszkedni, a bűncselekmények 2/3-át ők követik el.komcsi | 2013.02.26. 22:03:29Nekik meg maradnának a kemény börtönök (amikbe semmi luxus nem kéne, hanem komoly, megerőltető munka, amiből nem csak a maguk eltartását fedeznék, hanem még hasznot is a társadalom számára, amin addig élősködtek). De hát emberi jogok ugye, meg a többi modern hülyeség...

Az úriember kizárta magát a szállodai szobájából. Meztelenül. Mint valami rossz vígjáték... :D
thisisreal | 2013.02.26. 10:46:46Ó persze, még sosem láttunk olyat, aki nem logikusan gondolkodott... ;)

„Elém vágtál, köcsög?” - orosz buszsofőr büntet.
Itt a videó csatornája jóval több videóval, mint amennyiből összevágták a fenti videót.sapkabarna | 2013.02.26. 07:58:29Mondjuk a kifordított marsrutka (a második; a számozott kisbusz) elég meredek; simán felboríthatta volna, benne utasokkal.
Az sajnálatos módon lemaradt, hogyan végződtek a konfliktusok. Mivel több felvétel is van, ezért valahogyan csak túlélte.

No no there's no limit!
Létezik-e a Snap! és a 2 Unlimited? Énekel-e csöcsökről az E-Rotic? Barbie Girl még mindig Kennel jár? Az eurodance sztárjainak sorsa.Killex | 2013.02.25. 22:26:46Paffendorf hol marad...?:(

Az Argo és a Pi tarolt a viccmentes Oscaron
Nem jött össze Spielbergenk a harmadik rendezői Oscar: a 12 kategóriában jelölt Lincoln csak a legjobb főszereplő (Daniel Day-Lewis) és a legtöbb díszlet díját kapta meg. Jól szerepelt a fő kategóriákban Ben Affleck Argója, ami elhozta a legjobb film, a legjobb adaptált forgatókönyv és a legjobb vágás díját, Kázmér és Huba mesés CGI-utazása, a Pi élete viszont négy kategóriában is győzni tudott. A Nyomorultak három Oscart szedett össze, Tarantino Djangója kapta a legjobb eredeti forgatókönyv díját és Christoph Waltz is duplázni tudott a náci tiszt után eljátszott német fejvadásszal. Íme a 2013-as Oscar-díjátadó összefoglalója.
Az Origo összefoglalója









