DJ Friki aka Rotti (DJ Rotterdam) évekkel ezelőtti videóját talán már mindenki látta (fenti képek ebből vannak). Kedvenc DJ-nk most visszatér és megbüntet mindenkit sok-sok videóval. :)
(Aki nem akar az avikkal vesződni, itt egy youtube lista a videóival - bungle).bungle | 2008.11.09. 11:12:30Spion0025, ez már volt!
The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran lerendezik egymással a problémájukat. :D
bungle | 2008.06.02. 11:32:59Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)

Lenin élt, él, élni fog - és reggel utazott egyet feldarabkázva a Dunán.
markoZ | 2008.03.06. 17:42:02Ezt az Északi Összekötő-nél, a pesti oldalon láttam kb. 2-3 napja x)
Nem értettük, hogy ez mi? xD Mondom ezt tui csak elnéztem...
Aztán haver elkezdi unott hangon: Nézd ott egy Lenin szobor...

Milner Motors AirCar - egy újabb kísérlet otthoni repülő izére.
Tervezett ára: 450.000$ (~77,9 millió Ft).Zorro | 2008.03.06. 09:51:43Ha merev az orrán lévő szárny, akkor jó lehet az úttartása. Mondjuk olyan 100 km/h-nál már igencsak kapaszkodni kell a kormányba. XD De koporsónak azért jó.

Egy szék az anyósnak - hátha érti a célzást.
r3clbull | 2008.03.05. 23:57:31sztem meg anyósnak drága :PP

Dolga végezetlen.
Úgy látszik, macskáknál ez valami perverzió: másik videó + még egy. :)NuttySomeone | 2008.03.05. 21:57:48:)) hat majd veszi a macsekot es azzal..ahh csakvicc..morbid vicc:P

Rég küldtem már autós postot, így most ennek örömére itt egy szép kis Volvo HotRod az 1920-as évekből!
r3clbull | 2008.03.05. 23:55:45szép kis gép...bicikliznék egyet vele :))
Tudom, elég gáz egy Balázs show-s post ide, már volt belőle elég (túl sok is) de ezt látni kell! Van itt minden, megcsalás, csaj által kikényszerített lánykérést követő szakítás, értelmiségi beszélgetések, szóval minden jó. ;)
A helyzet a 2. részben fokozódik (az érdekes eljegyzéssel), majd a 3. részben kiteljesedik. :Dmelynda85 | 2008.10.02. 07:26:54Nincs meg valakinek ez a video? a youtube-on már nincs fenn, ezt mondják: "This video is no longer available due to a copyright claim by Magyar RTL Televízió Zrt." de bezzeg az rtl honlapján sincs. pedig olyan jó vólt :((

Már a Ferrarikat is hamisítják.
Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.brandboy | 2008.03.07. 12:00:53Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)

Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...CRaPtRaSH | 2008.03.05. 15:14:36ki mit lát a dolgokban ;]
nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt









