
Érzéki csalódás és mellnövesztő egyben :D
AVIREX | 2008.09.03. 17:58:19spirál-mirál:))
Mi történik ha egy lovasíjász nagyon szeret motorozni? Megszületik a motoros-íjászat.
Láss csodát: Horváth Vilmos, az első motorosíjász. :)AVIREX | 2008.09.03. 18:40:00ebbű van a sok baleset,mer bohóckodnak kinnyukba

Egy új, furcsa fejű lény jelent meg...
ReAm1 | 2008.09.02. 11:34:36Szépen járt :D
Univerzumunk eddigi legnagyobb modellje.
Az apró pontocskák az egyes galaxisokat jelölik. Na ezután mondja valaki, hogy egyedül vagyunk az univerzumban! ;)Laci | 2008.09.19. 22:48:27Én hívő családból származó ateista vagyok. Olvasd el még egyszer, figyelmesen, amit (nem is én) írtam (csak ide másoltam), amivel viszont teljes mértékben egyet értek. Ugyan csak találomra kiragadott idézetek a könyvből, de nem véletlenül kiragadottak. Megéri elolvasni az EGÉSZ könyvet! Persze, aki eleve elutasító, azt mondja: "Apage satanas!" (ávozz tőlem sátán).
Mindenkit érdekel a mikro- makro- mega- stb. világ. Már hogyne! Ezért olvasni kell(ene). Innen is, onnan is. Aztán van az embernek saját feje is ami után menjen.
Akár így, akár úgy, CSAK 2 eset lehetséges: Hinni, vagy nem hinni.

Sacha Feiner, egy Gremlins rajongó videója...
Maccoyi | 2008.08.29. 19:14:22Írj Shifty-nek, ő biztos tud válaszolni a kérdésedre. ;)

Magfúziós atomerőmű a sufniban.
Laci | 2008.08.31. 01:05:06Most kezdtem el olvasni és máris fetrengek a röhögéstől. Ma ugyan már nem fogom végigolvasni, de holnap folytatom.
Hogy a posztban szereplő ürge mekkora pancser képet alkothat aki beleolvas ebbe:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Magf%C3%BAzi%C3%B3
A 0,1 MeV-ról jut eszembe egy anekdóta Edisonról. Valaki felkereste azzal, hogy fel akarja találni az univerzális oldószert. Edison csak annyit kérdezett: "És miben fogja tárolni?"
A kevésért keveset, illetve a kevésért semmit üzleti modellnél csak egy izgalmasabb létezik: a semmiért semmit. Tegye rá kezét kedvenc számára, és éljen tovább gondtalanul!Tybycsoky | 2008.09.25. 02:34:2988046 és 88406 ingyér megvéve :)

Jelvények, kitűzők, érmék, kitüntetések, egyenruhák régen és ma.
psypapi | 2008.08.30. 08:31:04Azért mert téged nem érdekel a dolog és nem írogatnak ostoba kommenteket még lehet figyelemfelkeltő a poszt!
Majd neked keresek valami olyat ami a melegekről vagy az emosokról szól, mert te arra merevedsz! :)

Mire képes manapság a pillanatragasztó! ;)
bungle | 2008.09.25. 13:28:21http://www.dailymail.co.uk/news/article-1060827/A-stone-ishing-The-artist-balances-heavy-rocks-other.html

Bár volt ma már bünti, az egész lightos volt Gubi Rudihoz képest...
Macamoto | 2008.10.31. 10:00:29És még apám kinevetett mikor azt mondtam, hogy alakítson zenekart…
A mazoistáknak viszont ezek biztos bejönnek, de én legszívesebben az ereimet vagdostam volna miközben hallgattam XD









