
(Hó)Faltörő kos... izé... cicc! ;)
dettybee | 2015.02.23. 15:21:52És még csak nem is vicces..
ÍRD ALÁ!
viszonybetiltas.comVajon meddig hagyják fent a közterületesek? :)justil | 2015.02.19. 21:02:54A swinger klub korrekt dolog, ha minden fél tud róla és benne van. Semmi köze a félrelépéshez olyankor.

Baba arc, jó test, mi kell még?
I. C. Wiener | 2015.02.20. 00:05:20Ismerek innen valakit, akinek nagyon bökné a csőrét egy ilyen hír :)
Csak óvatosan az ilyen viccekkel :D

- Mit mond?
- Kit érdekel! :)Szancso | 2015.02.20. 19:16:25Maaargit...:)

Méghogy nyugalmas sport a horgászat!
eNMi | 2015.02.19. 19:46:27az 1ik első posztom :( (R.I.P.)
de jó ám újra nézni :D

Egy arab tudós tudományos előadása - csak tudomást ne szerezzen a gravitáció nevű nemzetközi összeesküvésről!
justil | 2015.02.19. 12:11:06Csak azt tudom mondani, amit a multkori konteós eszmecserénél is. Nyilván a 95%-a marhaság, de szépen megbújik ott közötte néhány igaz dolog is, ami így viszont hitelét veszti, és azoknak akik az adott disznóságokat elkövetik/felelősek érte nagyon kapóra jön.
Egyébként meg ez a tendencia sajnos borítékolható volt azzal, hogy a középkorúak és idősek "beszálltak az internetbe". Ők korábban is kajálták ezt a sok faszságot, csak nem a facebookról értesültek hanem a hihetetlen magazinból.

Hogyan adjuk hírül, hogy bővül a család? 26 babaváró fotó a legjobbak közül!
közlegény | 2015.02.17. 21:42:59ice ice bébi :)

Első találkozás a bubikkal! :)

Munkamentes alapfizetés - az év szélhámossága? Munka nélküli alapfizetést osztogatna a PM nevű törpepárt: gyereknek 25 ezret, felnőttnek 50 ezret adna
ivivan | 2015.02.22. 08:47:07"De egy lépésenkénti átállással ez kiküszöbölhető lenne."
Boldog lehetsz, mert pontosan ez fog történni. A mostani 30-as korosztály már nem vagy alig fog állami nyugdíjat kapni.
"Egyszerűen csak meg kell nézni visszamenőleg h ki mennyi nyugdíjjárulékot fizetett be az elmúlt időben és az alapján kap pluszban egy magánnyugdíjat. Nem bonyolult ez."
A mostani rendszer is hasonló - ha az általad javasoltak alapján újraszámolnák a nyugdíjakat akkor sem lenne lényeges különbség az állami nyugdíj kifizetésekben. Tehát a megtakarítás egyszerűen nem keletkezne.
"Hanem azt h melyek a leghatékonyabb és legigazságosabb adónemek amellyel fenn tudsz tartani egy államot"
Persze, nyilván nem az SZJA-t kellene elsősorban megszűntetni, hanem a különadókat elsőnek, mert az fékezi a gazdaságot. Az ÁFA csökkentés is jó lehet, bár az egy olyan adó, amit viszont mindenki fizet - hiába írod fentebb, hogy "vannak akik viszont egyáltalán nem fizetnek be semmit", a fogyasztási adókat mindenki fizeti.
Na mindegy - a fejtegetés úgyis teoretikus, hiszen a nyugdíjkiadások nem csökkenthetők, ahogy fentebb láttuk.

Jean-Troll Van Damme - egy újabb Marca Blanca videó :)
lilaflexninja | 2015.02.18. 07:21:43Jól tartja magát az öreg.









