”Ha nem értitek meg, hogy az élet célja a szabadság, akkor nem tesztek egyebet, mint hogy elméletek, hitelvek, bölcseletek és vallások feltalálásával kalitkátok rácsait aranyozzátok.” - Jiddu Krishnamurti
Jogosítványt, forgalmit, hörcsögöt! :D
bungle | 2013.03.06. 14:52:00És Egyesült Királyságból?
www.iwantoneofthose.com/gift-gadgets/chatimal-hamster/30002201.html
Van szurikáta is:
www.iwantoneofthose.com/gift-gadgets/chatimal-meerkat/30002199.html

Legalább nincs szájszaga. ;)
Nicole 19 éves, New Yorkban él és 15 dezodort eszik meg havonta. Imádja az ízét, minden étkezés után szüksége van rá, rosszul érzi magát, ha nincs nála valamennyi izzadásgátló.Nusihusi | 2013.03.08. 15:30:54Arra vagyok kíváncsi, hogy patkánymérget mikor eszik valaki, az íze miatt...:D

Magyarország MA
Filmet készített az MSZP arról, hogy milyen állapotban van most az ország és milyen teljesítményt nyújtott a kormány az elmúlt 3 évben. A 20 perces kisfilmben egyebek mellett az hangzik el, hogy Orbán VIktor kormányzása tönkretette az országot. „Kis szépséghiba”, hogy az RTL Híradóból is felhasználtak részleteket, amire a párt semmilyen engedélyt nem kért, tehát szerzői jogot sértve hozta nyilvánosságra alkotását. :D
Az orosz Fantomas épp felszállni készül... ;)
DemJan | 2013.03.03. 13:06:57Mint egy nyúl vagy szarvas. :D
http://2.bp.blogspot.com/_HgMyOnPJyIA/SA4VPvU_nlI/AAAAAAAAAQk/U-YPAQ-zctE/s320/gp_tabla_003.jpg
Lehet nem ártana kirakni egy ilyen táblát, csak kocsival.

Most még röhög a hírbemondó hölgy... nem tudja, hogy holnaptól őt úsztatják! ;)
termi-nator | 2013.03.02. 13:13:24én is az izét nézem, csak hogy ne kelljen odafigyelnem a bajokra...

Roboy - humanoid robot építése 9 hónap alatt.
hawkeye | 2013.03.03. 10:09:53
..és azt élvezetesebb is összehozni! :)

Soha ne bízz egy macskában! ;)

Orosz Mihály Zoltán (Érpatak polgármestere) vs Tódor János és Szőllősi Gábor, az érpataki TASZ-pont aktivistája
Mi folyik ott Érpatakon? Szerintetek kinek van igaza?
Pár további cikk a témában:
Eltávolították a jogvédőt és az újságírót a Kitörés Napjáról
Perben és haragban az érpataki Rambóval
Egy alattvaló ne ugráljontjunior | 2016.05.30. 11:30:21http://444.hu/2016/05/30/gyanus-feltetelekkel-szerzett-meg-vagy-50-erpataki-hazat-orosz-mihaly-zoltan-szeretetszolgalata

Az a rohadt turbulencia! ;)
Oci | 2013.02.28. 12:41:32Megbokrosodott! XDDD










A Dalai Láma, mikor megkérdezték, mi az ami leginkább meglepi az emberiséggel kapcsolatban, ezt válaszolta:
"Az ember. Mert feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét.
És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és aztán úgy hal meg, hogy soha nem is élt igazán."
plusz,
a fogyasztásról pedig tökéletes szemléletet mesél el a Harcosok Klubja című film, Brad Pittel és Edward Nortonnal:)