
A képen egy hangszer látható. Japánból. Katt után meg a videók, hanggal!
macseke | 2008.03.12. 01:26:23Hallottam már igen jó industrial számot; nagyon király sötét hangulatot lehet varázsolni ebben a műfajban. Amolyan terminator-feelinget. Ez mondjuk majd' szétvitte a fejemet, de legalább eszembe jutott, hogy ilyen is van, majd keresek jobb számot. :)
One String Willy
mekszamnojz | 2008.03.11. 14:22:10nna en meg csak most tudtam megnezni....baromi jo!! amultam es bamultam. En is gitaroztam, ugyhogy van sejtesem a dolgorol milyen, foleg hianyzo hurokkal..de az hogy a hanglosat is igy eltalja pffff... hat emelem kalpagom :)

Egészen érdekes megközelítése a fizikának:
1. A vajas kenyér mindig a vajjal megkent oldalára esik le a földre. Azaz fejjel felfelé.
2. A macskák mindig a talpukra esnek. Azaz fejjel lefelé.
Ha ezt a két dolgot összekötjük, akkor egy komoly csatát indíthatunk a gravitáció ellen. Ha leejtjük ezt a szuper párost a levegőből, akkor elvileg sose fog leesni. Vagyis létrehoztuk a Antigravitácicót!Hasonló különleges elméleteket találhatsz az Uncyclopedia-n.
Ui: ez - nem utolsó sorban - macskás poszt is. :P
Egy vizuállat videó.
mekszamnojz | 2008.03.10. 21:48:15meee nem ertesz a lovakhoz :D ott ment el a belyeg hatasa ::PP

Eurovision '08 - Dustin a pulyka
És egy másik versenyző: Laka - Pokusajr3clbull | 2008.03.10. 21:35:09na basszus..hát ez zene vagy mi akar lenni? kit akarnak elijeszteni???

Lányok, ma nincs takarítás! Küldök mindenkihez egy takarítófiút! ;) Boldog nőnapot!
macska | 2008.03.10. 16:28:21Egy ilyen takarítófiú nekem is jó lenne a koliba.XD
Állítólag itt vannak a legjobb pasik: színészek, sportolók, modellek... (egy hölgy ismerősöm mutatta kérésemre, nem én nézek ilyeneket! :)). Lányok, most itt az alkalom, kibeszélhetitek a férfiakat, melyik kinek jön be, mije milyen, stb. :)
Boldog Nőnapot!!!nyuszicsibe | 2008.03.10. 17:10:31ohh jeee...csak így tovább :) ;) Igazán finik... :)

Ez az egyetlen nap, amikor a férfiak elismerik, hogy néha szoktak hibázni... ;)
És azt is elismerik még ezen a napon, hogy a nők tökéletesek. :)
Isten éltessen minden kedves hölgyet a mai napon! :)Schabee | 2008.03.09. 23:26:36váááá ez nagy

Egy kis elő-nőnapi csokor... Csajok, élvezkedjetek a látványban, forró srácok rázzák nektek! :D
Egyúttal megkérnék minden kedves Izélőt, hogy ne fogják magukat vissza és küldjenek a lányoknak, asszonyoknak valami szépet, holnap kivételesen még a pasizés posztok is kikerülnek. ;)[conejillo] | 2008.03.08. 07:44:02életem legszebb nőnapja^^

A fények elhalványulnak, diszkrét liftzene szól, én pedig ünnepélyes keretek közepete kihirdetem a mangattack.huval közös játék végeredményét és ezzel egy ütemben a nyerteseket is értesítjük.
A helyes válaszok:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon? Nyári srácok
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack? 1
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack? 4
Akik a vastag betűvel szedett válaszokat küldték el mailben, azok most reménykedhetnek, hogy ők lesznek a nyertesek. Őket viszont nem fogom tudni ide kiírni a polgári nevük védelme érdekében. Ha gondolják, majd itt kommentben jelentkeznek és elmesélik milyen a nyeremény.zindel | 2008.04.04. 18:57:39Én elvileg nyertem, és már nagyon szeretnék beszámolni róla,hogy milyen a nyeremény, de sajnos még nem jött meg:(
Már nagyon izgulok :D









