
Biztosan napelemmel működnek ;)

Mai bünti: Dal a boltok vasárnapi zárvatartásáról (TESCO-dal)
közlegény | 2015.02.25. 13:35:10ennek a béna baromnak legalább lesz ideje vasárnap is seggbekúrni a bocsokat

24 elképesztő gyakorlat!

Jó a kézügyessége a hölgynek! ;)
zeiksz | 2015.02.24. 13:33:24Szerintem egy sárga csekket és be is fizette helyette :)

Félelmetes, mi mindenre jó ez az iPad! ;)
komcsi | 2015.02.25. 17:05:56Az lehet, hogy 7 évesen már regisztráltál te kis pöcs, de hogy az alapvető biológiával még most sem vagy tisztában és hogy még nem áll fel a pöcörőd, az is biztos.

RO-BOW - hegedülő robot

Lucy Liu hamar elkezdte a felkészülést a Kill Bill szerepéhez... ;)
PabY | 2015.02.23. 15:34:57hát azt hittem hogy megküzdenek

A nő, a férfi és a többiek

Egy igazi csodagyerek bámulatos előadása a tehetségkutatóban, ne hagyd ki!
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...dettybee | 2015.02.23. 15:11:46Fúú, hol lehet rá szavazni?

„Hello, Majom úr!” :D
Szancso | 2015.02.23. 19:19:51Szerintem, Mozart járt jobban...;)










Vagy csak rohadt hideg az lakás...