
Orosz amatőr rakétakísérlet ;)
godzsy | 2013.03.08. 00:37:08így, hogy nem sérült meg senki, nem is volt olyan érdekes. :D
Izrael gyanús injekciói miatt dühöngenek az etiópiai zsidók
Hangos botránnyá duzzadt az az izraeli egészségügyi gyakorlat, amellyel az etióp bevándorlók fogamzásgátlásáról gondoskodtak: sok nőnek a tudtán kívül és a beleegyezése nélkül adták be a szert. Az etiópok jogait védő szervezet szerint az ügy bűzlik a rasszizmustól, a nyelvi és a kulturális korlátok miatt pedig az izraeli etióp nők ezreinek forog kockán az egészsége.
A postkép ebből az angol cikkből.bungle | 2013.03.14. 09:08:48scv küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=sqfZPnQvPQ4
Szöveg: "Ez a film a zsidóságról szól melynél kirekesztőbb, arrogánsabb és embertelenebb nép aligha létezik a földön. Hogy miért mutat hamis képet róluk és miért hallgatja el a videóban is látható tényeket a média, annak egyszerű az oka: A főbb rádió- és tv csatornákat ők működtetik, támogatják. Így van ez országunkban is."

Eközben Kazahsztánban: szögletrúgás
Szancso | 2013.03.13. 19:53:30Megkeményedett a víz:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ux1-TvIujtw
:D

„Betonsátor” - szilárd épület egy új, különleges vászonból
ginobacsi | 2013.03.13. 17:46:02Köszi!!!!!!!!!

Videójátékok újraértelmezve ;)
a janek | 2013.03.07. 17:17:47nagyon jó :)

Spam-robot akcióban ;)
blackmumus | 2013.03.07. 18:51:37Dehogynem, még videó is készült róla :)

Csak nehogy a szájába repüljön egy galamb a nagy sikítozás közben... ;)
Szancso | 2013.03.07. 19:13:26Nem hát,Magasabban jártak. ;)
http://hu.wikipedia.org/wiki/%C5%B0rverseny
" A szovjet holdprogram keretében a Zond űrszondák egyikén többféle állat – teknősök, muslincák, lisztkukacok – utazott és kerülte meg a Holdat." :)

„Érdekes” emberi reakciók...
Nas | 2013.03.06. 12:35:18Teljesen egyetértek! Francnak sem hiányzik, hogy minden rambóagyú hülyegyerek fegyverhez juthasson. Van épp elég kattant ember az országban, nem kell még közveszélyessé is tenni őket.

Moonwalkoló póni
Opra | 2013.03.06. 10:53:24Aki hallott az angol darált lóhúsos mizériáról, annak ez a verzió poénosabb:
http://www.youtube.com/watch?v=o9nIgREF7BU&feature=youtube_gdata_player
”Ha nem értitek meg, hogy az élet célja a szabadság, akkor nem tesztek egyebet, mint hogy elméletek, hitelvek, bölcseletek és vallások feltalálásával kalitkátok rácsait aranyozzátok.” - Jiddu Krishnamurtinorbertvincze | 2013.03.06. 23:43:57feltételezhetően ők sem úgy értik , hogy magával a munkával van a gond. Hanem valami ilyesmit érthetnek alatta:
A Dalai Láma, mikor megkérdezték, mi az ami leginkább meglepi az emberiséggel kapcsolatban, ezt válaszolta:
"Az ember. Mert feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét.
És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és aztán úgy hal meg, hogy soha nem is élt igazán."
plusz,
a fogyasztásról pedig tökéletes szemléletet mesél el a Harcosok Klubja című film, Brad Pittel és Edward Nortonnal:)









