
hougaard (egy 19 éves dél-afrikai srác) képei
puzsu13 | 2008.03.20. 14:00:11szép képek, kicsit sok a photomatix, kicsit túl vannak maszatolva, de tehetséges, jó helyszínválasztással stb.
Két évig ült a WC-n!
Egy kansasi nő bement a barátja fürdőszobájába, ráült a WC-re és beszorult az ülőkébe! Ez még hagyján, az ember jót nevet rajta... De hogy két évig (!!!) ott maradjon, mert nem mer kijönni, és a pasija két évig ellátja... na ilyet a Blikk sem talál ki! :))) A nőt kórházba szállították a WC ülőkével együtt, mert a bőre ránőtt. A nő - legalábbis fizikailag - rendben van, bár a lábai kissé elkorcsosultak a két éves ülés alatt. A barátja eleinte kérlelte, hogy jöjjön ki, de egy idő után feladta és behordta neki az ennivalót. A helyi seriff hitetlenkedve meséli, hogy a nő nem volt odaragasztva, nem volt lekötözve, egyszerűen szabad akaratából maradt a WC-n. A rendőrök is úgy találtak rá, combközépig leeresztett melegítő alsóban ült a slozin.
Az interjú a nő barátjával:
csicsilla | 2008.03.22. 19:00:44azon csodàlkozom hogy nem raktak a budiba kameràt ès dobtàk netre mint valami rialitisooo biztos kaszàltak volna vele!!

A kis Bucky életben maradása és halála?
Egyszer volt, hol nem volt, egy kis, halottnak látszó őzikét találtak az út szélén. Megsajnálták, hazavitték és mivel nem voltak éhesek, inkább felnevelték. De jött a csúf, kopasz, gonosz szomszéd, aki feljelentette az őzike megmentőit, mondván annak nem ott a helye. Pedig a kis Bucky láthatóan békés természetű és még a kutyákkal is jó barátságban van. Sajnos azonban a hatóság szerint vissza kell juttatni az őzt a vadonba, de a megmentői hiába hagyják nyitva a kaput, a kis Bucky nem akarja elhagyni az otthonát...Purple | 2008.03.14. 13:58:00pfff

Csipp end dél otthon szülinapra elviselhetetlenül és cikin. :D
Nos eme videó még az Izén kívül nem látott napvilágot!! Illetve csak egy becses vendégkörben, amit egy Londonban dolgozó fodrász szalon tulajdonosa volt olyan kedves egy hajvágási akció keretén belül megosztani pár taggal. Az akció lényegére még nem derült fény és ebből a videóból sejtésem sincs mi a célja, de az előzetes mindenképp mulatságos. És én kis gonosz vagyok és megosztom veletek is. :DPurple | 2008.03.16. 11:57:20köszönjük emese XDD

Érdekes kialakítású lowrider kerékpár az eBay-en, csupán 1499 EUR kikiáltási áron. :)
r3clbull | 2008.03.14. 21:17:45nem értem mi a furcsa??? ünneprontó leszek s elárulom hogy PS :D

Egy kis tuning kockáknak!!!
r3clbull | 2008.03.14. 21:06:19basszus...mit ki nem találnak, sok hülye gyerek, nem elég h enni sincs ideje,mert játszik..most tessék drogozd magad, le se feküdj...itt a csodaszer

Na, horgászok ill. halszakértők, van ilyen vagy ez egy photoshophal? :)
psypapi | 2008.03.14. 15:03:55A halnak ez sem tetszik, mint ahhogy egy állatnak sem! De az sem amikor Budapest összes szarát tisztítatlanul öntik a Dunába! A ki Duna vizét issza , saját vizét issza vissza!

Van egy olyan érzésem, hogy ezek munka után nem együtt söröznek... :D
bungle | 2008.05.19. 00:11:32Top Ten Angry On-Camera Meltdowns
http://www.youtube.com/watch?v=t-dnhztjLdY

Utazás egyik olasz kisvárosból a másikba 145 km/h-val. :)
Menyet | 2008.03.13. 15:21:19Van ott egy kis szellő xD

Ötlet a javából! Fel se keljetek...
"Ágyban heverészéssel, egy webkamera segítségével keres pénzt egy fiatal holland. Yde Van Deutekom 21 nap alatt 1,2 millió forintnyi összeggel gyarapította bankbetétjét."NoViNa | 2008.03.22. 18:55:04az nem semmi :O hihetetlen mennyi értelmetlen dologgal lehet pénzt keresni :D bár nem azt mondom, hogy ez olyan nagy ötlet volt.. de ha bejött neki akkor grat.. csak egy kicsit irigylem :$









