
Kuka egy zene :S
Jokker | 2008.09.13. 11:11:12De most tényleg ez mire jó??? Ilyeneket mindenki ki tud találni: Pl.: Gólyóstoll aminek a másik vége villa... meg egyebek. :)
Ketten együtt 205 évesek, ők Anglia leghosszabb házasságában élő párja.
Szunyog | 2008.09.15. 14:37:39Sajnos történt... legalábbis kaptam egy hírt, miszerint meghalt egy haverom (ami sajnos igaz :( ) és állítólag vonat elé ugrott :(

Nagyik kontra The Sex Pistols
gvereb1 | 2008.09.11. 17:16:45áááá ez hatalmas!! A nagyi hangja kegyetlen, és még nagyobb pankok mint a sexypistol! :D

Egy kis nosztalgia a gyerekeknek, honnan is jöttek... ;)
bungle | 2008.11.23. 10:43:43kilam, ez már volt.

Chicago egyik fő nevezetessége, a Shit Fountain. :D
NoViNa | 2008.09.16. 21:08:16jajj de jópofa:D

NULLA - Bradford Waugh által tervezett minimal bicikli
Jaca | 2008.09.10. 19:45:30Minimál bicikli minimál stílusú útra: csak a puszta aszfalt, max egy csík középen, és se domb, se púp, se kátyú :-)
Szerintem elképzelésünk sincs, hogy milyen strapabíró anyagokat találnak fel mostanában.Lehet, hogy azokkal a fogaskerekekkel kavicsot lehetne őrölni.
( Használja valaki a legújabb Mozilla fájerfokszot? tök jó, hogy aláhúzza a helyesírási hibás szavakat :-)))

Extrém fogmosás xD
Egy újabb videó Brandon Hardestytől.
Socotra - egy bizarr sziget az Inidia-óceánon, Jementől délre.
mekszamnojz | 2008.09.10. 12:40:38Óriás gomba :D
Egy újabb kivesézni való témát találtam "Luxusprostik az egyetemen" címmel.
Mire "kényszerülnek" a fiatalok, hogy a tanulmányukat finanszírozzák és/vagy az igény szerinti életszínvonalukat megteremtsék? Meddig elítélendő? Valóban szükség van erre? Hova vezet ez? ..?...? ...stb.Pubycsavo | 2008.09.11. 21:17:27ja és félre ne értsd, nem célozgatok, hogy Te tettél/tennél ilyet!!
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)mumus | 2008.09.10. 09:42:13ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?









