
Frozen + The Thing = remek szórakoztató kis gyurmafilm! ;)
Mimis | 2015.02.26. 11:32:35Ha só-liszt gyurmából lenne, akkor a végén meg is ehetné még a szarvast... ;)
A Ceres törpebolygón valaki felkapcsolva hagyta a villanyt! ;)
bungle | 2015.10.02. 12:42:16http://index.hu/tudomany/2015/10/02/nasa_megoldottuk_a_fenylo_urfolt_rejtelyet/

„Az éjszakából előbukkanó mancstól retteg most az internet”
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...Mimis | 2015.02.26. 09:46:23Oszt a kétrétegű műanyag ablak véd-e a medvétű, ha elfogy a husi? :)

A bevásárlókocsi-gyerekágy legendája, avagy hogyan keltsünk fesztivált egy rosszul magyarázott képpel
zed911 | 2015.02.26. 08:16:40De ez nem hoax...

Ilyen álomvillát még nem láttál!
izé012 | 2015.02.26. 14:37:52Nini! Egyetértek veled. ;-)

Ugrás a „semmibe”
Szancso | 2015.02.25. 19:00:29Hiába ködösítenek, mi akkor is fejest ugrunk...a "semmibe" ;)

Rejtélyes szibériai kráterekre bukkantak

Közvetlen átszállás metróra ;)
kottab | 2015.02.28. 05:58:56"Rejtélyes szibériai kráterekre bukkantak"

Ebony and ivory

Vasárnap is nyitva - nemzeti csomagtartó bolt
bungle | 2015.03.23. 18:52:13http://cink.hu/meno-internetes-vallalkozo-akciozott-vasarnap-a-hiperma-1693080301









