
Jeff Gordonos szívatás ;)
norbertvincze | 2014.02.28. 20:17:11te lusta dög:D ez megért volna egy posztot:D
„Mátrix-effekt” házilag
Tomi Demo | 2013.03.14. 09:52:23Nem tökéletes, de szerintem épp ettől jó. Ügyesek.

Azért ügyelt a biztonságra is. Bekötötte magát. :)
Mimis | 2013.03.13. 14:28:36Ezek a Cofidis-esek.... :D

Optikai illúzió: színváltó és eltűnő pöttyök
Ha szemünkkel követjük a körbehaladó rózsaszín pontot, akkor egyetlen színt látunk, és ez a rózsaszín. Ha mereven nézzük a középen lévő fekete keresztet, akkor a forgó pötty zöldre változik. Most koncentráljunk erősen a képen lévő keresztre. Kis idő elteltével lassan eltűnik az összes rózsaszín pötty, és csak egyetlen forgó zöld pöttyöt fogunk látni.
Ha pedig még mindig nem fáj a fejünk, nézzük kis ideig ezt az animációt. ;)Rauka | 2013.03.12. 00:50:59Ha mindet kitakarod, egyet kivéve, azért vált néha zöldre, mert addig rózsaszínt (magentát) néztél. Valójában szürke, csak a szín "beég" még egy pillanatig. Ezt látod zöld foltnak. Ha nem csak egy pillanatig tűnne el, akkor szép lassan elhalványulna a zöld is.

„Halló, különleges tudakozó? Megmondanák kérem, hogyan kell magassarkúban járni?”
Az amerikai hadsereg tesztelte 1959-ben a lebegő autóját, a Curtiss-Wright Model 2500 Air Car-t. A jármű a jól ismert légpárnás hajók techikájára épült. Bárki tudta vezetni, aki elboldogult egy utcai autóval. A kocsi elérte a 55-60 km/h-s sebességet és egy tank benzinnel két órát tudott repülni. Komoly hátránya volt viszont, hogy csak sík felületen volt képes haladni. Ami viszont lehetett bármi, beton, havas-jeges út, homok, víz, stb. Egy évvel később megjelent a négy üléses kivitel is, de valamiért a hadsereg 1961-ben leállította a további fejlesztéseket. A tesztjárműveknek azóta nyomuk veszett, és a lebegő autó irányvonalat azóta sem vette fel semelyik gyártó sem.Samu. | 2013.03.12. 16:12:27kereket több ezer éve használunk valamilyen módon. a levegőhöz még nem értünk, jobb is hogy nincs forgalomban :D

Emma... Emma!!! ;)
Nusihusi | 2013.03.11. 00:44:09Azért kíváncsi lettem volna, hogy emeli le a WC papírt:D

PetiESTO - Ez van srácok
Rég volt bünti...7sleeper | 2013.03.11. 21:08:45"nézze már meg doktor úr, hogy mi nőtt a seggemre"

Nőtípusok osztályzása a tizes skálán by Puzsér
cila | 2013.05.02. 12:01:51Osztályozunk? igen. Végül kiválasztunk és/vagy kiválasztatunk.
Nekem nem tetszik a MÓD, ahogyan kifejezi magát. Egy ember nem "fasz" vagy "picsa", megveszem, vagy dugom eszköz. Arra ott a Sex Shop.
Ahogy a molylepke rárepül, vagy nem, a "feromon"-ra, az embernél is "kettőn áll a vásár". Mi a fontos? őszinteség, bizalom a másikban, szeretet, gyöngédség, egymás segítése, folytathatnám, de ezeknek, valószínűleg töksüket duma.

Ülje le napi ötezrenként a bírságot!
Szalámilopásért tíz, úttesten gyaloglásért négy napot kell ülni, és a bíróságok alig győzik a tengernyi szabálysértési ügyet. Egyre több nem fizető vétkes kerül börtönbe. Egyre kevesebben fizetnek, és egyre többen vonulnak börtönbe. Az állam rengeteg pénzt bukik ezen, mert nemcsak a bírság nem jön be bevételként, hanem a rab eltartására is költeni kell.Ryker | 2013.03.09. 11:47:15Disznóság ! Én nem keresek napi 5000 ft-ot , ők meg igen ????









