
Az állatkölykök jól kijönnek egymással - nyest vs kutya vs róka - játék.
Az 1995-ös legendás Szemtől szemben után (amiből egyébként jövőre videójáték készül) Al Pacino és Robert de Niro ismét egy filmben uralja a szélesvásznat. A Righteous Kill-ben ezúttal mindketten nyomozót alakítanak, akik épp egy brutális sorozatgyilkos után nyomoznak. Bemutató szeptember 12-én.godzsy | 2008.03.19. 23:04:02Már a trailer is magával ragadó. DeNiro játéka nagyon üt, Pacino még egyelőre visszafogott, alig várom a filmet.

Sebeők János nem ért egyet a vizitdíjjal és a kórházi napidíjjal, és ezt nem fél elmondani... sőt mi több, elénekelni!
bungle | 2008.10.29. 11:26:38FECA THE FACE küldte:
Sebeők János - Retro
http://www.youtube.com/watch?v=apTFFF7Sd7s

Csak hogy nektek is szarul induljon a hetetek:
Komáromi Pisti - Mindenki cigány a lelkébenIdézet a volt dandártábornok úrral készült interjúból: "Az egyik számomon nincsen vokál. És tudod miért nem? Mert elsírták magukat a lányok! A menedzserem a mai napig azt mondja: bazmeg Pisti ezt be ne rakd, mert meghalunk!"sphott | 2008.03.18. 11:34:43elénekelném hogy " mindenki magából indul ki"

Így is lehet tanítani...
Coryen | 2008.03.19. 09:59:57Lehet, hogy Magyarországra is ilyen tanárok kellenének, nem pedig olyanok, akik már maguk is unják az előadásaikat???

A Rubik kocka megoldása 6 egyszerű lépésben
Az idei év sem telhet el minőségi animációs film nélkül. Ezúttal a Pixar csapata az, aki egy hihetetlenül aranyos robot, WALL-E különös történetét meséli el a június 27-én mozikba kerülő egész estés mozival.DJ Öcsike | 2008.06.23. 17:36:23Nagyon vad !!! Egyébként ezen a héten adják .Jól meg vaiávamelátszik, hy aért 0% tiszta nemőbeszédü de cuki azzal a távcső forma szemével !

Te mit gyakorolsz a kocsmában? :)
Vikoo | 2008.03.17. 18:01:05azt hittem félfordulatból bevágja a felest, az lett volna a csuda!

"A romaprobléma megoldásának útjai
Az egyik, talán legvalószínűbb út a romaemancipáció, ami Csehországban is egyre gyorsabb ütemben folytatódik a jövőben. [...] A megoldás keresése során felmerült a roma népességnek a többségi nemzettől való elkülönítése. Ez leggyakrabban az emberijog-védő mozgalmak és a roma szervezetek tiltakozását váltja ki. Ezzel együtt is vannak olyan cseh városok, ahol ezzel kísérleteznek. Így például Most városában egy Chanov nevű telepre kétezer romát telepítettek össze, és élükre, mintegy vajdaként, egy roma vállalkozót állítottak, aki bérli a telepet, és felügyel az ottani roma lakosságra, irányítja őket." (Hamberger Judit: A csehországi romák helyzete).A 70-es évek végén épült lakótelep ma így néz ki. Áram, víz, csatornaszolgáltatás, fűtés nincs, mivel nem fizették, ill. ami mozdítható volt, azt eladták. A fűtést a környező fák kivágásával oldják meg (de érdemes megnézni pl. a "garázsajtókat").
+ képek a közeli településről.gyula400 | 2008.03.18. 18:25:08igen mimeg olyanokvagyunk mint az oroszlán
Epaksa, a koreai énekes (?) már tavaly is büntetett... Egy ekkora őstehetségre a japcsik természetesen azonnal szemet vetettek, így most egy japán csótányírtó reklámban borzolja a kedélyeket! Azt még nem tudtam eldönteni, hogy szerencsétlen csótányok a terméktől vagy a fickó hangjától döglöttek-e meg, de azt hiszem sürgősen be kell szerezzek egy Epaksa albumot...Grex | 2008.03.15. 23:07:17Az ilyen reklámok megnézése után van egy olyan érzésem hogy, ez a világ talán egy másik bolygó pokla.......










Na és ha idősebb korukban is jóban lesznek, akkor akár be lehet tenni egy rasszizmus elleni kampányba is..