
My Precious Roommate

Szőke rendőrnő. És még paraszt is. Gratulálok a hozzá hasonló antiszolidáris tulkoknak!

Főszerepben: bátor Sir Robin és a tehén :-)
Botos Vendel | 2013.03.19. 23:12:53az 1 tögyü tehén...

Ezt megszívta a szatír...
kodutanam | 2013.04.18. 17:22:31ez gagyi...ki veszi be?nalam jelentkezzen
Brutálisan megvertek egy fiatalt az éjjel Óbecsén. Szemtanúk szerint négyen rugdosták és verték, majd kővel is megdobták. A Pannon RTV nem hivatalos információi szerint a megvert fiú magyar nemzetiségű. Kórházba szállítását követően belehalt sérüléseibe.fehérember | 2013.03.22. 09:23:00kidumálták a rohadék szerbek nehogy gond legyen

„Jason, vidd ezt a szart innen!!!” :D
jackherer77 | 2013.03.20. 13:59:52De azt láttátok, hogy ezek "kemény" vadászok. Puskás emberek. Lövöldöznek és büszkék, mikor nyuszit lőnek. Azok. De egy kis kakitól így visít. A kisfiam úgy fosott telibe másfél naposan valami zöld trutyival, hogy a csuklómtól a hónom aljáig lettem latyakos. Ennek sose volt gyereke az biztos. Nagy kemény arc.
Hallottam egy hasonlóan kenyény arcról aki a saját szarától hányni tudott. Szart, vette a wc kefét, megfordult, meglátta hányt. És ő is nagyon nagy arcnak tartja magát.

Még nem időszerű, de egy érdekes rövid interjú Dr. Csubák Máriával a parlagfű problémával kapcsolatban, és annak felhasználásáról.
Nakong | 2013.03.20. 05:41:40Érdekes nagyon ez az allergia. Évezredek óta nem volt baja az emberiségnek a külön-féle növények pollenjétől. Azonban mióta beindult rendesen a gyógyszeripar, a járműipar megjelent vele az emberek allergiája is. Nem a járműforgalmat kellene előbb szabályozni? Hiába csökkentik a járművek károsanyag kibocsájtását, ha évről évre egyre többet gyártanak és amellett használják a régieket is. Hiába azért remek üzlet az allergia a gyógyszergyáraknak, rendkívül nyereségesen el lehet adni a sós-vizes inhalátorokat és a különféle gyógyszereket, amelyek csak tüneteket kezelnek. Én vidéken lakom, itt nem sok gépjármű szaladgál és nem is volt soha bajom a parlagfűvel vagy egyéb növényekkel. Pedig a helyi kisgazdák rengeteg parlagfüvet tudnak ám termeszteni. A kukorica és a napraforgó alig látszik ki közülük. De csak ott van jelentős mennyiségben, ahol vetettek valami kultúrnövényt és nem használtak valami ritka erős EU-s vegyszert. Hangsúlyozom nem volt egész nyáron semmi bajom a parlagfűvel, miközben nyugodtan futottam el az általa benőtt földek mellett, viszont majd kiköptem a tüdőmet mikor egy éppen azon a héten vegyszerezett földrész közelébe értem. Szerintem először el kellene gondolkodni, mitől is van az allergia. A parlagfű csak az egyik növény, amellett sokan szenvednek más növényektől is. Vagy nem is a növényektől, hanem inkább ami kiváltja ezt az egész betegséget a gyógyszerektől, vegyszerektől, a járművek kibocsájtott mocskától és egyéb ipari melléktermékektől.

Tükröt cseréltek az úriemberek, de aztán mégse felelt meg nekik a másik...
jackherer77 | 2013.07.15. 20:18:08Kicsit arrébb a kékek... a sünök azok... láttátok?

Barátság teszt a Carlsbergtől
bungle | 2013.03.18. 21:06:48Én is számoltam tegnap. Kb. 13-14 személy van, akiért megtenném. :)

Tűzoltók nyílt levele a kormányhoz
imki | 2013.03.20. 09:32:44Befejezted? :)










Simán feljelenteném őket segítségnyújtás elmulasztásáért.
Szerintem rájuk is vonatkozik, mint mindenkire.
Csak az a baj, hogy olyanról még nem hallottam, hogy a gyökerek elismerték volna, hogy hibáztak.
Csodálkoznak, hogy általános útálat övezi a rendőröket. Kemény munkával érték el, szép teljesítmény.
De ha nincs a boltban kenyér, vagy hús, jár a pofája mindegyiknek.
Azok után, hogy a saját házam előtt a saját területemen akartak megbüntetni járdán parkolásért, már nem csodálkozok semmin.