Techno nagyira talán még mindenki emlékszik... Most itt egy pár évvel fiatalabb kiadás, nagyon kemény seggrázó funkcióval. Vagy lehet, hogy csak benn felejtette a vibrátort?bundas01 | 2008.03.25. 02:39:26vagy pont ezért kell:D
Okosabb vagy, mint egy 7 éves csimpánz?
andorka932 | 2010.06.18. 01:03:39RAJOTTEM,de pumapalja fel az idegeimet a kep+ hang :D

A képen egy izé látható.
Lehet erőteljesen tippelni a tech.ize.hu komment mezőbe (NE IDE), hogy vajh mi is lehet a funkciója, mondjuk kedd reggel 9 óráig.
Utána meg fogom egyrészt a jó megfejtéseket, másrészt a legkreatívabb ötleteket, leslattyogok vele a portásbácsihoz (mint sorsolási bizottság) és kiválasztunk mindkét kupacból hármat-hármat, majd a hat szerencsésnek kiosztunk pár darabot a szokásos bögrékből és plusz díjként egyet-egyet a friss meleg ropogos Izé.hu-s baseball sapiból.
Aki esetleg tutira tudja, hogy mi van a képen, legyen oly kedves és ne lője szitává a poént.
Köszönöm a figyelmet, kellemes locsólót és sok húsvétot!CRaPtRaSH | 2008.03.25. 23:57:50de ez milyen volt már :D
áhh :D

Panaszkodtok, hogy csak üres fejű nők kerülnek fel az Izére. Na itt egy az okosabb fajtából...
Lundgren | 2008.06.11. 13:20:33assssztaaaamindenit...

"Az nem lehet, hogy ma ne legyen cicás poszt." :P
Tehát, egy cicafiú, aki igen veszélyes! :Drivaul | 2008.03.21. 17:52:44Az állatkínzás lenne... Csóri pitt :)

Babaházak nagyon jól!
|-=O=-| | 2008.03.22. 00:13:24Nehéz szó, mint az útelágazás! :D

Egy kutya és egy macska méri össze a tudását Nintedo Wii-n...
Adri | 2008.03.24. 01:34:47A gazdit kellene egy székhez kötözni, érzékelőket meg kötelet kötni a lábaira meg a kezére, aztán hadd szóljon a 10 napos maratoni Fifa váltva kézilabdával. De a Fifában megtanítanám fejelni is...
Szerintem nem az ő kérésükre készült a dolog. A cica meg a szigszalag levételének fog legjobban örülni, mert akkor már vége. Természetesen gazdira epoxy-gyantával ragasztanám a rángatásához szükséges eszközöket, aztán ha végeztünk, (mondjuk ha már csak nyávogni tud) adnék neki higítót. Amikor már mindent összehigítózott, és rájott, hogy nem oldja a gyantát, adnék neki egy gyufát. Bezárnám és elsétálnék.

Kedves kis dalocska a Muppet Show-ból.
Valamint egy kellemes, pörgős, mulatós táncdal a Szezám utcából.
Kicsi a kocsid? Toldd meg egy utánfutóval. :)
Burdisgarage | 2008.03.20. 17:58:05Nem túl életképes találmány, ha a közúti közlekedésben résztvevő járművekre vonatkozó szabályozást is figyelembe vesszük. Esetleg kisebb átalakításokkal hajónak elmegy. Amúgy az ötlet jó, talán emlékeztek rá, régen volt egy szögletes, lapos kis utánfutó, feltűnően pici kerekekkel, amiből családi sátrat lehetett kihajtani (előtetővel). Évekig nem tudtam mire jó egy mini utánfutó, amíg egyszer láttem egyet egy camping-ben.

Csak egy jó éles kés kell... ;)
kotta | 2010.10.20. 10:57:42"Szép nagyon. Finomak az arcvonásai."









