
Meg tudod mondani, hogy a kép melyik fele CGI, és melyik valódi fotó?
Revanor | 2013.03.23. 02:34:55A jobb fele CGI, vagy beugratós?
A spanyol fotós, Eugenio Recuenco sorozatán Pablo Picasso képeit dolgozta fel élő modellekkel.
hawkeye | 2013.03.22. 17:41:32Nightmare, in Live..... :)

Forradalmi gyógymód egy egyetemistától
A külső és belső sérüléseknél is használható, Veti-Gel névre keresztelt anyag képes bármekkora vérzést elállítani, ráadásul elősegíti a gyógyulást. A New York-i Egyetem egy harmadéves hallgatója megvalósította, amit eddig csak a számítógépes játékokban láttunk. Joe Landolina találmánya képes a sérülést azonnal bezárni és ezzel megállítani a vérzést. Az eddigi kísérletek alapján az anyag külső, belső és égési sérülések esetén is működik, a gyógyulást pedig azzal is segíti, hogy képes felvenni a körülötte lévő szövetek tulajdonságait. Külső alkalmazás esetén például úgy viselkedik, mint a bőr. Használatának széles körű elterjedésére sajnos még várnunk kell egy kicsit. Már csak azért is, mert az amerikai egyetemista első körben a védelmi minisztériumtól remél megbízást.Zellergumó | 2013.03.23. 12:24:47Na aztán ki szereti ilyen véresen a tarját?

Így rakták össze a világ legnagyobb hajóját - 76 másodperc alatt ;)
cappuccinox | 2013.03.24. 18:25:00Nagy dolog.... Mi a négyes metrót 76 év alatt összerakjuk... :)

Ébresztőőő!!
Nas | 2013.03.23. 14:01:36Tuti kiherélném, miután magamhoz tértem.

„Hééé jól vagy? Csak vicceltem...” :D
7sleeper | 2013.03.21. 19:32:57miért kérsz bocsánatot. te hagytad el? ;-)

Mai cukizé: „Saaajnálooom! Ígérem többet nem lesz ilyen!”
Kool | 2013.03.22. 08:58:42Az én kutyám is így néz, mikor letolom, mert rosszat csinál. És a végén még mondom is neki, hogy szégyellje magát, olyankor lesüti a szemét és bűnbánóan elbújik pár percre az ágy alá. :D

A világ legmagasabb máglyája
Nusihusi | 2013.03.22. 16:20:34Elsőre azt hittem, hogy felgyújtottak 1 házat:D

Hogyan írtsunk fákat, ha éppen nincs nálunk egy láncfűrész...
glosshide | 2013.03.21. 22:39:36Anno mikor a Bükkbe mentünk táborozni, és kellett tűzifa, én is hasonló módszert alkalmaztam korhadt fákon.
Igaz, nem vállal rontottam nekik, csak a két kezemre, és a rezonancia-katasztrófára hagyatkozhattam :)

„Lehugyozzuk a ti Magyarországotokat!”
Zengett a „Kifele a magyarokkal az országból” és „Románia a mi hazánk, lehugyozzuk a ti Magyarországotokat” és más magyarellenes rigmusok skandálása. Majd ezt követte a magyar nemzeti lobogó meggyújtása. A biztonságiak nem avatkoztak közbe. A magyar kormány nem kérte be a román nagykövetet. A híradások és a külügy szokás szerint hallgat.Tooni | 2013.06.14. 23:48:26Tovább gyűrűzik a bundabotrány!
Füvezésen kaptak a rendőrkommandósok egy egész csapatot! :D
http://sportgeza.hu/futball/2013/06/14/a_fuben_fekudtek_a_megbilincselt_romanok/









