
Hillary Mini Me. Hogy nektek is rémálmaitok legyenek... (egyébként a kis csapat már szerepelt itt!)
spy_boy | 2008.03.27. 13:41:16és akkor te most ezt kézzel töltöd ki? =)
Volt már ilyen izé "minibolygók" címmel, ezek is hasonló fotók, csak mintha egy kis HDR-t is alkalmaztak volna...

Kedves hölgy társaim!! Képzeljetek el egy olyan helyet, ahol minden hím fajnak tüskés rácson kell átjutnia, hogy ott lehessen. Képzeljétek el a manikürt, pedikürt meg még minden féle "kürt"-öt anélkül, hogy a kedves barátod kritizálná. Egy gyertyafényes vacsora a legjobb barátnőddel vagy éppen anyósoddal... ennél szebb dolgot nem lehet elképzelni! Hát most már elég a képzelődésből, száljunk le a Holdról!
Szaúd-Arábia megnyitotta első szállodáját csak nők részére!adamtheripper | 2010.02.08. 16:59:31kiváncsi vagyok ha elromlik a termosztát,ki javitja meg?!

A Ken Lee néven elhíresült videót már mindenhol kirakták (mi nem tartottuk elég jónak ide), mindenki látta, itt is beírtátok 96287 poszt kommentjébe, már remix is készült belőle...
Most szintén Mariah Carey számával, de egy sokkal tehetségesebb versenyzővel büntetnek minket a rohadékok! :D Ez már rendesen kivágta itt is a biztosítékot ahhoz, hogy az Izére kerüljön...Máln@ | 2008.03.27. 14:50:38hát én az aláírt "fordításnál" az énekben kifeküdtem :'D

Egy fülbemászó dal, és egy kis malackodás. :)
Éjfélilány | 2008.03.26. 21:29:23nagyon beteg :D

Csomagolás kontra valóság.
Volt már egy hasonló összeállítás a gyorskajákról...Máln@ | 2008.05.24. 19:36:21jóvaneee'....ehető....(nagyjából)
...Amúgy mondjuk ha megnézed pl. a festékesdobozokta....azokon a sárágnak olyan napsárga színe van,hogy csak úgy örülsz,milyen szép lesz a szobád....mikor meg kinyitod a dobozt+felkened,olyan színe van,mint spongyabobnak =)

A fényképezés egy másik formája. :)
bungle | 2009.10.30. 09:42:121nessa küldte: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1223790/Autistic-artist-draws-18ft-picture-New-York-skyline-memory.html
George Lucas nem tud szabadulni gyermekétől és augusztus 15-én ismét visszatér a Csillagok Háborújával a mozikba. A korábbi élőszereplős szélesvásznú alkotások helyett ezúttal egy animációs filmet vetítenek majd, mely közel 100 percen keresztül ontja ránk a vizuális orgiát. A Star Wars: Clone Wars a második- és a harmadik epizód közötti űrt tölti majd be.Jerry | 2008.04.05. 19:49:01Lucas eredetileg szombat délutáni matiné filmet akart csinálni, nem egy legendát. Az alapsztorijának csak a középső részét írta meg forgatókönyvre, de az első három rész is benne volt eredetileg. Csak nem volt így formába öntve. Hogy animációs filmet csinálnak a két rész közötti időszakról én annak csak örülök. Teljessé teszi a világot, akár milyen formában is leledzik (legalábbis nekem)

Templomok

Húsvét alkalmából egy kis büntetés! Kellemes Húsvétot és jó locsolást!
aard | 2008.03.24. 10:04:11igazi magas költségvetésű klip, magasröptű mondanivalóval:))
"rakottkrumpli" ez kész::)))
tényleg bünti









