
Svéd konyhatündér ;)
gyocska | 2015.03.11. 08:52:13Nálatok is visszafele van a hangsáv?!
Halálos iramban - ukrán kiadás ;)
vnyoc | 2015.03.09. 19:15:49Na jól meghúzták az alját

A méz és a fotóművészet találkozása
Lewy | 2015.03.10. 11:56:30Fotós: Oké, most hívjátok be a medvéket...

Heimlich-fogás mosómedvék által demonstrálva :)
„Csináld már, ezek itt videóznak!” XDgyocska | 2015.03.07. 10:02:20"Wow, they are wrestling!" Szabad fordításban: Reszelnek!

A fal, amit nem ajánlatos levizelni!
bungle | 2015.07.28. 09:54:37Mikre nem figyelsz! Köszi! :)
Ezt meg is ünneplem egy Pegboard Nerds számmal: www.youtube.com/watch?v=BuHwfOvA24U :)

Downhill pláza edition
lackópetykó1 | 2015.03.06. 16:49:57Idén volt kint egy magyar versenyző is.
https://www.youtube.com/watch?v=yX7wGUYZM2I

Lányok, itt a követendő példa: szüljetek gyereket egy balek milliárdosnak és meg van oldva az életetek! Még csak jól se kell kinézni! :)
„Szerencsére megengedhetem magamnak, hogy ne dolgozzak, és felsőbbrendű dolgokkal foglalkozzak, mert jó embernek szültem gyereket, aki a különélésünk ellenére nagyvonalúan támogat minket.”nymisi | 2015.03.07. 12:44:33Én igen. Bottal...

Ha áll a sor, előzd meg!
Tomi Demo | 2015.03.06. 22:00:01Az oké, hogy azt mondta, elaludt. Viszont a videón látszik, hogy nem. Illetve még a baleset előtt két lábbal áll a féken, tehát nem az ütközésre ébredt.
Egyébként van valamilyen éber alvás típusú jelenség is sofőröknél, mikor lekapcsol az agy pár másodpercre, akár fél percre. Szerintem csak simán bebambult, és a busz is szar volt.

Fábián Bogi UV-reagens festékekkel falra vitt lenyűgöző alkotásai (+ testfestései)
Connektor | 2015.03.05. 23:49:40Karácsonykor bécsi vásárban találkoztunk a hölgyeménnyel,ott volt 1 standja.tele ilyen cuccokkal, eszméletlen szépek, vettünk is két nyakba akasztható követ.

Romantikus regényborítók igazi emberekkel
lilaflexninja | 2015.03.05. 15:19:27http://celebchanges.com/wp-content/uploads/2014/02/Fabio-Lanzoni-Plastic-Surgery.png









