
Kutyasétáltatás és tornaóra után csimpánz a konyhában! :) Van egy-két érdekes megoldása. :)
mekszamnojz | 2008.04.02. 12:16:40Amazing!!! csak pislogok :oooo :)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a karmos féreglábúak (Onychophora) családjából ismerhetünk meg egy igen érdekes vadászási technikával ellátott egyedet.
kotta | 2008.04.01. 23:43:22Összehúzékony rulez.
De amúgy MA ezek a vackok ma rohadtul nem érdekelnek. Talán ha később jönnek...
Adok nekik még egy esélyt, kb. két hét múlva. :PPP

Gyorsan, olcsón, egyszerű megoldásokkal kémény bontást vállalunk!
CsNagy | 2008.04.06. 18:00:17És mi van ha csak félig akarják lebontani? Mondjuk takarja valami nagyfejes elől a kilátást, vagy csak lejjebb is akarják szennyezni a környezetet. Robbantással az nem nagyon menne.

A múltkori robodobos után most itt van a fuvolázó robot. Lassan összejön egy zenekar! :)
Maccoyi | 2011.01.15. 22:41:13Nandor küldte:
Szöveg: A fuvolázó es trombitáló robot után Itt van a HEGEDŰLŐ robot !!
URL: http://www.youtube.com/watch?v=EzjkBwZtxp4

Pixelzsönglőrök, wannabe fotóbolt mágusok, most a kommentmezőn túllépve megmutathatjátok mire vagytok képesek!
Itt az első ize.hu pixelwarriorz verseny! (bár lehet, hogy inkább már a 2.?)
A feladat roppant egyszerű:
- Ezt letöltöd.
- Bármilyen digitális eszközzel csinálj valamit a képből, amitől fetrengve röhög mindenki.
- Töltsd fel valahova az elkészült képet, és a kommentbe írd be a címet.
Mi meg figyelembe véve a nép akaratát és a saját véleményünket, kiválasztunk egyet, aki a legjobb, meg többet, aki kevésbé, és lendületes mozdulatokkal megszórjuk a szerencséseket mindenféle izé mintás dologgal.
A pályamunkákat szerda reggel 9 óráig várjuk.
Frissítés: a pixelwarriorz verseny végeredménye a következő véletlenszerű sorrendben:
margitteember
weeder
dmania
M.Andreas
Különdíjasok:
player_01
Maccoyi kislánya
A nyerteseket rövidesen a regisztrációnál megadott e-mail címen értesítem a nyeremény átvételének részleteiről.
Minden indulónak köszönöm a részvételt és a remek pályamunkákat, amiből rövidesen galéria is készül, hogy az utókor se maradjon le róla.bungle | 2010.06.04. 11:28:54http://drinfo.hu/eletmod/kepgaleria/9830-a-nap-galeriaja-famaszo-kecskek-marokko
Egy óra, ami emlékeztet, hogy az élet rövid és meg fogunk dögleni. Köszi! Talán ez elég motiváció, hogy úgy élje az ember az életét, mintha minden nap az utolsó volna...Laci | 2008.03.30. 10:58:11Magyarul úgy volna jó: "r.e.m. ember", ahol a r.e.m. azt jelenthetné: "rohadt egy meló, ember". A folytatás mmár magától értetődik: "...de most ütnöm kell egy utólsót - csak itt, csak most, csak NEKED."

Tudományért mindent, avagy mi történik ha kapsz egy taslit.
gyuri1980 | 2008.04.02. 10:22:28Ilyesmi linkeket szívesen várnék ebből a műsorból :-))))))))))))

Hathónapos terhes egy férfi.
bungle | 2010.08.04. 00:34:59http://habostorta.hu/hu/habostorta/cikkek/napi-ize/kisfiut-szult-a-terhes-ferfi

3 nap alatt a Föld körül (egy bálnával, ami szálloda-léghajó, vagy miva'??) :D
Daverip | 2008.03.28. 16:20:21Ha már annyira mondják a cikkben hogy környezetbarát meg minden, miért nem tesznek a tetejére napelemeket, elég nagy az a felület, biztos behozná az árát idővel.
Gömböc: már a Harvard Egyetemen is a tananyag részét képezi a a kivételes magyar találmány, de előadásokat tartottak róla a Cambridge-i és a Princetoni Egyetemen, a New York Times pedig a világ 70 legérdekesebb találmánya közé sorolta.bungle | 2012.06.02. 12:28:05Gömböc reloaded: egyszerűbb lett a magyar találmány
http://hvg.hu/Tudomany/20120602_triat_talalmany









