
Elkezdtem pakolászni az Anubis játék nyerteseinek az ajándékait, és arra a megállapításra jutottam, hogy vészesen fogynak a pólók. A jelenlegi kinézet nem igazán fedi az izé.hu arculatát, így most ünnepélyes keretek közepette meghirdetjük az Első IzésPóló versenyt.
A feladat roppant egyszerű: tervezz pólót, ami Izés!
Lehet neki eleje, meg lehet neki hátulja, meg lehet neki minta az ujján és lehet bármilyen alapszínű.
A technikai megvalósítás szitázással fog történni, ennek megfelelően a varrások környékén lévő kb. 5 centire nem ér rajzolni!
A nyertes nyereménye az öröm és boldogság lesz, hogy az Ő becses kezének munkáját fogja viselni a teljes Izé közösség.
Mivel mindenki karácsonyi shoppingoló lázban ég, ezért a pályamunkák beérkezési ideje jövő év január 5. napjának 23. órájának 59. perce, kommentbe belinkelt képként!
Az elkészült pályaműveket összesítjük, feltötljük, ti pedig megszavazzátok.
Minden további kérdés, technikai részlet, óhaj, sóhaj, hascsikarás szintén kommentben.
Itt találtok további alapokat, amire tudtok dolgozni.Kolbi | 2009.03.12. 13:47:32már csak dobostorta :D
Celebek nesztek!
Schabee | 2008.12.12. 12:38:45én bírom ferót

Oscart a Sötét lovagnak rajongói kampány!
(részemről pártolom a posztumusz elismerést Heath Ledger-nek!)Haaaaajrááááááááááááá!izébigyó | 2009.01.22. 21:05:24Legjobb mellékszereplő jelölések:
Josh Brolin (Milk)
Robert Downey jr. (Trópusi vihar)
Philip Seymour Hoffman (Kétely)
Michael Shannon (A szabadság útja)
Heath Ledger (A sötét lovag)

Furcsa ötletek kategóriánk mai résztvevője: Rob Sacchetto, a zombirajzoló.
Küldj neki egy fényképet magadról, és ő 80 dolcsiért átrajzolja zombisra. Példákat láthattok itt.ismeretlen | 2008.12.04. 09:28:31hát eddig nem tudtam aludni, mit adjak a nagymuternek karácsonyra, de azt hiszem, kap magáról egy zombi portrét, biztos örülni fog.
A vadász kiment az erdőbe, lövöldözött, lövedéket összeszedte, hazavitte, JÓL beivott és mivel asztalos a mestersége, részegen ezt a széket teremtette. :)bungle | 2009.10.28. 12:34:48http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37093&c=8&s=dd&p=1
Fütött ülés, hát nem nagyszerű? ;)

Ma mutatják be a Transporter 3 c. filmet.
|-=O=-| | 2008.11.27. 13:47:06De jó neked!
Mondjuk én inkább Dörmögő Dömötör szerepében látnám viszont... egy kigyúrt Dörmi. Nem is rossz, szerintem Hollywood bukna rá.

Minek iszik, aki nem bírja? (én inkább azt szoktam kérdezni: minek iszik aki bírja?).
Re-Peet | 2008.11.20. 17:24:23..vagy mikrofon elé-e :P
2007-ben ez lett a legjobb magyar rövidfilm. Egy talponálló, két férfi és a mennyeien ízletes szalontüdő. Aztán a végén a csattanó, amit mindenképp érdemes megvárni!Agytumor | 2008.11.22. 21:20:04Fú az első sornál elment a kedvem...
1 kg sertéstüdo és szív vegyesen

Kedves Játékosok!
Újabb manga, újabb lehetőség. A szóban forgó mű a világ egyik legsikeresebb, 12 részes mangasorozatának magyarul megjelent első része. Három kérdés, mindegyikhez három lehetőség. Szavazni megintcsak itt lehet kommentként november 17-én hétfőn éjfélig. A nyertesek között - akiknek a nevét itt tesszük közzé kedden délelőtt - ismét 3 mangát sorsolunk ki (vagyis a jó válaszok mellet a szerencse is játékban van).
1. Melyik a keresztneve az alkotónak? a, Maki; b, Murakami; c, egyik sem, mert álnév
2. A borítón is látható két főhős, akik a történet során egymásba habarodnak a, különböző neműek? b, azonos neműek? c, nemtelenek mint az angyalok?
3. Hány tagja van történetünk elején a főhős, Súicsi zenekarának? a, 1; b, 2; c, 4
(A kérdésekre a választ megtaláljátok a honlapon, ahová felkerült a kiadvány első 16 bemutató oldala is.)
Kellemes időtöltést!
Frissítés:
A helyes megfejtések:
1. a
2. b
3. b
A nyertesek pedig:
Hiko-chan
kasmat
laura75
Gratulálunk nekik!laura75 | 2008.11.27. 17:45:52Én még nem kaptam meg :( Remélem csak a hülye postásunk miatt van xD

Miért ne adjunk az asszony kezébe egy 0.50-est. :)
Avagy "Nő kezébe fegyvert?" 2. rész. ;)Maccoyi | 2009.11.30. 23:19:22Ez se piskóta: http://www.break.com/index/cute-chick-nailed-by-gun-recoil.html :D









