
Ebéd egy londoni metró járaton. :)
Kíváncsi vagyok, hogy egy pesti vonalon mit tennének a járaton utazók. :Srneee | 2008.01.24. 11:24:29hogy mi lenne pesten?! a cigányok egy pár másodperc alatt nemhogy a kaját, az egész étkészletet asztalostól mindenestől eltakarítanák...nem volna gond a mosogatással, asztal összecsukással...
Black Button
Mr. Roberts megmagyarázhatatlan módon egy fehér szobában tér magához. Vele szemben, az íróasztal mögött egy férfi, köztük félúton egy fekete gomb. Ha Mr. Roberts megnyomja a gombot, azzal egy emberi életet olt ki (nem tudja kit, bárkit a 6 milliárdból), viszont 10 millió dollár boldog tulajdonosa lehet. Vagy elveszi az asztalon lévő kulcsot, és üres zsebbel elhagyhatja a szobát. Te mit tennél?papaluige | 2008.12.01. 22:16:24és a tálasmixerest?????........
ne idegeskedj, árt a szépségednek! :)
/hallgass bele a rádióba,showder klub,osz't joccakát!/

Itt nincs jobb egér! :D
Nézzük, ki mit tud...LoGi | 2007.10.29. 21:33:41ezek faszák küggyetek még ilyet :D

Hej, halászok, halászok,
Mit lövött a shotgunotok... ;)Az állatok!!!rubigo | 2010.08.15. 23:30:45mekkora buli, és még csak meg sem hívtak

Hej, halászok, halászok,
Mit fogott a nyilatok?
Nem fogott az egyebet,
Repülő szárnyú keszeget.
;)Dawe | 2011.04.29. 13:18:31ezért fertőtlenítik le a horog ütötte sebet

Japán barátaink már megint nem tudtak mit kezdeni az idejükkel, így készítettek egy sörcsapos robotot. :D
byGreeg | 2007.06.11. 12:29:31na ha ez csapolna a sort nem reszegednek meg aszem, nem a gyorsasagarol hires

Öööö... izé.. mit is akartam...
bandee1219 | 2007.10.11. 12:38:02Ez szerintetek vágott? Ez tuti így volt szerintem.

Szerinted mit adóztatnak meg legközelebb? :)
Su | 2007.05.06. 19:12:46látod, ezért kell fizetni a parkolásért, meg egy csomó mindenért, mert az emberek megalkuvók és elfogadják ha fizetni kell nekik bármi hülyeségért, csak tenniük ne kelljen semmit.

Ez milyen zászló?
Koncentrálj a zászló közepén lévő pontra, számolj el 20-ig, majd nézz a zászló fölötti fekete pontra. Mit látsz?Halacska 1234 | 2009.03.12. 02:29:42Simán zsiiiiiiiiiiiirrrrr =D Nagyon jo :)

Most ez egy jó módszer arra, hogy mit is érezhet egy szilikózisos, mikor szipuzni vágy, vagy ez csak egy testpúderezési eljárás?
Basskiller18 | 2007.04.04. 17:08:08ez nagyon dilis:D:DDDD









