
Ha menni kell, hát menni kell...
Szancso | 2012.10.30. 18:02:51Szarnak a halálra. ;)
Hátsó hot twenty :D
Himbeer | 2012.10.26. 23:22:02Abba már bele se merek gondolni, hogy a kockacukrot, hogy fogadja el :D

Már az anyaméhben sorvadásnak indulhat a magzat a dohányzás miatt
A kismamák legalább ötöde dohányzik - osztotta meg a sokkoló adatot Fogarasi-Grenczer Andrea a közönséggel a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Karának előadásán, a Kutatók Éjszakáján. A káros szenvedély háromszorosára növeli a koraszülés, két és félszeresére a halva szülés, és duplájára az ezer gramm alatti születési súly kockázatát.norbertvincze | 2015.12.02. 20:23:02Az ötévesek vére is őrzi az anyai dohányzás nyomait
http://www.origo.hu/egeszseg/20151127-dohanyzas-magzat-terhesseg-karos-hatasok.html

Mi kell az orgazmushoz? Hát egy Ferrari! ;)
sariatti | 2012.10.19. 18:34:22Ez tiszta gyász!

A Rethink Robotcs vállalat Baxter nevű robotja miatt belátható időn belül amerikai segédmunkások milliói kerületnek az ucára, mivel a robot rendkívül könnyen tanítható, és egy nyugati munkás néhány évi bérköltségéből megtérül.
Az ehhez hasonló technológia elterjedésétől révén a fejlett országok visszanyerhetik versenyképességüket a fejlődő világgal szemben a munkaerő intenzív területeken, viszont globális szinten hatalmas szociális problémákat generálhat.kicsicece | 2012.10.06. 10:39:26Segédmunkás? Ez csak egy sima egyszeru futószalag-robot, csak túl van bonyolítva a feladathoz.
Kuldjék fel a tetore téglát pakolni, na arra kiváncsi leszek.

„Olyan gyönyörű vagy, mint Bosznia!” Hát nem romantikus? ;)
(Á)Gika, ne dőlj be az olcsó trükknek, pár hónap múlva úgyis megint megcsal! :Dbungle | 2012.10.05. 13:18:05Máris mém lett a Madách téri bocsánatkérés
http://index.hu/tech/mem/2012/10/04/maris_mem_lett_a_madach_teri_bocsanatkeres/
Ez a mókamiki nekem jött hátulról a robogójával. Hihetetlen pali. Egészen addig nem ismerte el a felelősségét, amíg a rendőr el nem magyarázta neki. Míg vártuk a rendőröket betelefonált még egyszer, hogy őt várják egy másik kerületben és hogy idézem szó szerint "átkísérnek majd engem a nénós autóikkal?". Egy arra tévedt járőr intézkedett végül, nem az akit kiküldtek és az emberünk közölte velük, miután nem adtak neki igazat, hogy "jó, nem kérem, megvárom a következőt". Negatív eredményű szondáztatás után a rendőr odafordul hozzám: "És ez ilyen mikor józan, milyen lehet amikor iszik?!"
Sokszor azt hittük beszarunk a palin...Turmix | 2012.09.28. 13:11:10"Mire gondol, ha szabad megjavasolnom?"
Beszabehu!
Egy ilyen ürgéért sírva könyörögnének a hálózatépítők. :)))

A végén csak bejön a tudományok oldaláról is, hogy mérgezik az embereket.
Egy kis kutatás a génmanipulált növények hatásairól.DemJan | 2012.09.28. 10:10:20Nm tom, azittem a gmo növények biztonágoak, mert mengmondták, hogy azok, mert nem tudnak róla, hogy nem azok.

A fluorid csökkenti az intelligenciát?
A fluorid nem egyszerűen egy mérgező vegyi anyag, hanem több mint 30 káros egészségügyi hatással is bír. Még pszichotrop tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért nem használják fel pszichiátriai gyógyszerekben a depresszió kezelésére.3m3ricus | 2012.09.26. 18:51:46Azt lehet tudni, hogy a flourid tartalmú fogkrém nem ér semmit. Max. akkor szívódik fel, ha megeszed... De akkor meg van egy igen kellemetlen mellékhatása.
De a sok gyökér veszi a fluorid tartalmú fogkrémet... Az ivóvizet meg érdemes tisztítani.

Hát egész jók a pogramok, csak hát... sok itt a köcsög...
lorem_ipsum | 2012.10.20. 09:58:52http://www.youtube.com/watch?v=8aSIQN73oQg
ez is jol sikerult feldolgozas :)









