
Egy kis séta a hegyekben... ;)
Én tériszonyos vagyok, nekem még nézni is rossz volt, a végét meséljétek majd el, mert ott már nem mertem odanézni! (már tudom, hol lesz az első Izé találkozó: El Caminito del Rey, Spanyolország ;) - bungle)bungle | 2010.08.09. 15:05:26http://www.youtube.com/watch?v=y1Nd1qtk1Go (HD-ben nézzétek! :))
Mindjárt itt az EB, ergo jól jöhet egy kis online tévézési lehetőség.
Jó szórakozást! (persze nem csak foci van!)Belkar | 2008.04.04. 14:26:03kösz mind a kettőtöknek mindkét oldal fasza

Egy "rendkívül hasznos" japán találmány kutyatulajdonosoknak!
rivaul | 2008.04.04. 01:59:24A csivava esetén te veszed a hátadra a táskát s abba megy a kis patkány ott szarhat is kedvére senkit nem zavar :)

Milyen jó, ha van a háznál egy barátnő, aki mindig fel tudja dobni a napod... :-)
És itt van a visszavágó, hazai pályán (köszi, troodons).Maccoyi | 2011.01.16. 21:06:39Hada küldte:
Szöveg: egy univerzális távirányító és a csajod:)
URL: http://www.youtube.com/watch?v=GmdgHlMFS-A

Igazi BMW-k egy 6 ezer négyzetméteres óriásplakáton Moszkvában.
csirek | 2008.04.04. 13:59:00jó nagy kezed lehet akkor mindamellett jó ötlet, állati

Egy teljesen elhagyatott aquapark.
credy | 2008.05.03. 13:56:17basszus pedig mekkorra.... szerintetek mér zárták be? tök jo lehetett, csomo csuszda van meg minden... pff :S

Larry Croft - Tum Raider
Egy meglehetősen érdekes Tomb Raider paródia... :Dbigyminyő | 2008.04.03. 00:07:14Jaj de édeske!Milyet koppan.......A pocija a legjobb!.....:)

Hmm... egy hari finom, zamatos alma... nyami. :)
Esetleg a dinnyét szeretitek? A paradicsomot? Vagy a banánt? Netán a tököt?(Azért az almás az első, mert annak a legjobb a zenéje :) )VS | 2008.04.03. 20:13:33Rohadt alma, imádom!

Szemezgetés egy japán-angol tankönyvből. Figyeljunk a rendkívül frappáns példamondatokra...
Adri | 2008.04.05. 00:59:15Szerintem ez olyan, mint ha mondjuk a Szaft, vagy a Morbid c. magazin német változatát megveszi magyarországon egy német. Ez ettől még nem tankönyv... És a japcsiknál elég sok a külföldi, miért ne adnák ki az újságokat más nyelveken is?

Azt hiszem, nincs hozzáfűzni valóm... Csak nézzétek meg!
sanchez | 2008.04.03. 08:37:06de, most ennek mi értelme volt???









