
„Szökik a láb, fogy a fejtető.” ;)
Nas | 2013.04.03. 20:34:20A marhák, disznók, stb. is igen fejlett idegrendszerrel rendelkező állatok, ugyanúgy tudnak szenvedni, csak nem olyan jó a PR-juk mint a delfineknek. Egyáltalán nem mindegy, hogy milyen körülmények között tartják és hogyan ölik meg őket, nekik ugyanúgy "járna" a kíméletes bánásmód, akkor is, ha "csak" élelmezési céllal tenyésztett, hétköznapi állatok. Egyébként azzal teljes mértékben egyetértek, hogy a kuriózumsága miatt megölni, pláne kínozni egy állatot különösen nagy baromság, és nem indokolhatja semmilyen tradíció. Az a tradíció akkor nem helyes (akármelyik népé is legyen), és el kéne végre felejteni.
Gary Robert jégcsap fotói

Ezeknek a nyusziknak a többségétől még felnőttként is lehet sírva fakadnék... o.O
Porcelanbaba | 2013.04.03. 19:43:56O.O

Szabybéby kellemes húsvéti ünnepeket kíván mindenkinek (úgyis bolondok napja van...)
„Puszi puszi nyuszi nyuszi.”dE4f | 2013.04.07. 15:22:12A grammar szót két m-mel írják! :)

Okostojás - világsikerű magyar találmány
A 32. Nemzetközi Logikai Játékok Találkozóján (IPP) az idei nagydíjat először a történelemben egy magyar tervező nyerte el. Az Okostojást már most a Rubik-kocka utódjaként emlegetik!
Cikkvandk | 2013.04.02. 19:33:57egyértelmű, h meg lehetne csinálni, csak szerintem a csávó vívódik most magában... a videó végefele mondja, h szeretné, h minőségi alapanyagból készülne, de így drága lenne, és nem jutna el mindenkihez. műanyag meg oké lenne, de lehet, h nem keltene olyan benyomást, mint a fa. mindenesetre én kipróbálnám a cuccot.

ALIEN: The Easter Edition

A cicamos is aluszik,
- s mik eygerek do rombolás -
álmában csönget egy picit -
aludj el szépen, iZ(é) cicám./József Accica: Az ágy cicamosa (részlet)/Nakong | 2013.03.30. 15:53:29caturday

Azonosíthatták a történelem első ismert „szerelemgyerekét” - egy 30-40 ezer évvel ezelőtt Észak-Olaszországban élt egyed lehet az első olyan ismert ember, aki a modern ember és a neandervölgyi keresztezéséből született.
Csak nem Ádám és Éva volt az apuka és anyuka? :D Vagy most hogy is van ez, Ádám és Éva előttük volt, vagy utánuk?
Sétáló reklámfejület
Szancso | 2013.03.29. 20:08:34:D

Remélem a magzatnak nem esett baja! ;)
Nusihusi | 2013.03.29. 18:26:10Ez de béna!:D









