
PipiBoyz - Itt van a nyár
Egy forró vallomás egy igazán jóképű fiúcsapattól...
Reversible Destiny Lofts - a japán építészet egyik újabb "csodája"
kszaten | 2009.01.24. 08:30:26eggyetértek az elöttem szólokkal ,
még csak annyit hogy ezek az épületek szerintem nem ide ilettek volna hanem egy iskola környékére .

Egy újabb SuperStar jelölt...
balazsgyorgy1983 | 2011.08.23. 19:36:45Valaki letöltötte?

Adam szórakozik egy kicsit. :)
+ bonus videó: a hélium hatása a fúvós hangszerekre.Balugray | 2008.11.29. 11:08:01Elméletileg nem... Csak mivel más a sűrűsége mint a levegőnek, másképpen rezonál... Ha teleengednél vele egy szobát, és gitároznál bent, a gitár is hamisan szólna.

Majom pincérek Japánban. Állítólag jobbak, mint egyes ember kollégájuk. :)
rezso | 2008.10.08. 08:18:14Eddig bennem az élt hogy a japán éttermek tiszták,szegény majom egész nap kiegyenesedve nem lehet neki kellemes

Melanie bemelegít egy kicsit a jégen...
(tudom volt még júliusban a Sport Izén, de szerintem sokan lemaradtatok róla... én is :))Phinix | 2008.10.08. 10:15:26a qva életbe... hát én meglepődtem. ez egy jó reklám!

Lassan lejár a fűnyírási szezon, így Angliában rendeztek egy kis szezonzáró körversenyt a fűnyírógépek szerelmeseinek. :D
Derill | 2008.10.07. 11:11:52én is trakival nyírom:D frankó nagyon:D

"Boldog szüüüüliiiiinaaaapot, komodói sárkány!"
Zsanee | 2008.10.19. 09:51:29ez tök "gyíík"!

Könyvespolc egy picit másképpen. :)
(Te is elkészítheted.)Párna | 2008.10.06. 20:00:48egyszerű a megoldás,megkéred a hölgyet / urat hogy vegyen fel egy bizonyos pozíciót *.* he he he

Na ilyen egy "talicska aprómajom". ;)










http://www.youtube.com/watch?v=3JWIY5NErCk