
A Little Eva katasztrófája
A 2. világháború idején lezuhant egy amerikai bombázó Ausztráliában. A gép személyzete hónapokig (!) bolyongott a vadonban, és képtelenek voltak kijutni, azt ették, amit találtak... Bear Grylls kismiska hozzájuk képest.zed911 | 2013.04.04. 12:23:19Ezt jó volt végigolvasni. Akkoriban még nem volt Bear Gryls sorozat így ma már ez rutinból menne mindenkinek... :D
„Úgysem kapsz el!”
7sleeper | 2013.04.05. 17:58:27http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=sBy1-Dg8ghw#t=4651s ;-D

Kár lenne őket elrontani a „sztársággal”! :)
7sleeper | 2013.04.04. 00:51:20milyen szappannal?
(Tooni pakold össze a bőröndöt ;-D)

Albert - Booty Pop
„Now imagine a bunch of men flopping their dicks at a 6 year old girl. Double Standards.” ;)AVIREX | 2013.04.03. 22:59:02A sok tetű gumit csak úszógumi formában látott ez a baj.

14 reklám kövérekkel, kövéreknek
a janek | 2013.04.03. 21:17:02joghurtos csaj stipi-stopi

Mario Kart ;)

Szegény kutya most süketült meg...

Ruszki drift májszter
Tooni | 2013.04.04. 12:44:20Ez nem ő. Nem volt csattanó a végén.

Kábelbarát
Veszélyes az út hazafelé...Purple | 2013.04.03. 05:48:31:'DDD

Drágán megfizetjük a 10%-os árcsökkentést
Olcsóbb lett az áram és a gáz, akár panelt fűtünk, akár medencét. Nagy üzlet-e az energia? Befektetne 77 000 forintot évi 5000 forint kamatra? Pár év múlva talán sötét szobában gondolkodhat rajta.bungle | 2013.05.31. 23:12:43http://index.hu/gazdasag/2013/05/31/itt_a_hatalmas_pofon_a_rezsicsokkentesert/









