
Tuti mindenki örülne egy ilyennek az első randin! :D
CRaPtRaSH | 2008.04.18. 12:43:51nem,de ez jóvolt :P
Akinek tetszett, vagy inkább mondjuk úgy túlélte Madam X-otic zenéjét, ajánlom szeretettel a művésznő másik együttesét, a Dolly Rambo-t, olyan észbontó slágerekkel, mint a Szekrény vagy a Porszívó.
Ez az igazi agymasszázs, nem a head spa!bungle | 2011.04.05. 20:22:06Dolly Rambo - Pisi-Kaka Woodoo-Baba
www.youtube.com/watch?v=W-TFRodqAMk

Az utca királyai - avagy Keanu Reeves újra porondon a korrupció ellen egy zsarufilmben.
A film premier előtti vetítésére van 30 db jegyünk (vagy mondjuk 15 pár). Azt találtam ki, hogy kisorsuljuk azok között, akik küldenek min. 1 db hírt az új oldalunkon, a Hír Izé-n.
A premier előtti vetítés, amire a jegyeket lehet nyerni április 16., szerda 20 órakor lesz a Palace MOM Parkban.
Frissítés: a nyertesek (abc sorrendben): csicsilla, Cole, easyae, eNMi, Fery alias Teszta, guppi, herihg, ismeretlen, kovati, Luflee, mekszamnojz, Shifty, Slayer, stencilatya, Ujvy.
Luflee | 2008.04.16. 22:53:13Nos, xergh es kedves fikazo tobbiek. Jelentem, hogy szerintem tok jo a film. Nekem bejott. fordulatos es varatlan esemenyekkel teli. foleg az utolso 20 perc. Dr houserol hianyzott a szakall, es a legjokepubb rendor is meghalt ( distant ) ez az ossz hibaja a filmnek. :)))))

Variációk egy témára... Lassan itt az Izén is érik már egy újabb PS verseny. ;)
kotta | 2008.04.13. 21:58:25Hopp! Ezt ismerem! Van is rá PS dögivel! De jó alap, elismerem!

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a csillagorrú vakond. Ha pár percig nézed, már nem is annyira félelmetes, sőt egyenesen aranyos. :)

"A másik bringám egy Stradivarius". ;)
Shifty_ | 2008.04.11. 13:26:30A Tour nélkülözhetetlen alakja! Remélem idén is megmutatja magát:):)

Egy kis malackodás ;) - Nellie, a világ legokosabb cocája. :)
kotta | 2008.04.13. 13:44:11Bungle-nak: (Keith Waters, angol amatőr bokszszöv. elnöke) "...létezik még egy népcsoport, amely ontja az utánpótlást: az ún. travellers, vagyis a Blöff c. filmből megismert - többek között Brad Pitt által megszemélyesített - nomádok, akik lakókocsival járják Angliát és Írországot. "
Az olimpiára általános meglepetésre kijutott 8 angol és 5 ír versenyző. Várjuk, mi is lesz. ;-)
(kint van 5 magyar is :-) )

Vonalkód művészet
És egy kicsit másképp - Scott Blake módrar3clbull | 2008.04.10. 07:42:18-Hogy néz ki az etióp focicsapat?
-Mint a vonalkód :D

Már régen volt nőnap, így a csajoknak kijár már egy Pasizés poszt: 88 éves chippendale bácsi :P
LeNore | 2008.04.10. 11:59:18A csaj attól fél, hogy ráesik??:))) Úgy tartja a kezét, ha elveszti az egyensúlyát, elkaphassa!!:)

- Régóta akartál tetkót, de még nem szántad rá magad?
- Nincs meg a kellő anyagi motiváció?
- Nem tudsz választani a sok forma közül?Mi adjuk a mintát és a pénzt is!
Ha Te is a szabás-varrás szerelmese vagy és bevállalod, hogy bármelyik testrészedre, bármekkora (de minimum 3x3 centis) IZE.HU logót tetováltatsz igaziból, mi adunk hozzá 100 ezer forintot. (Meg egy hivatásos tetoválót!)
Jelentkezés, további infók kattintás után.[conejillo] | 2008.05.06. 21:36:50én megcsináltattam volna :D kár hogy csak most láttam.. :P









