
Herkules kőfej szék - én nem értem ez miért jó, majd valaki csak elmagyarázza... (egyébként puha anyagból van, azt olvastad? :) bungle)
Tóth József | 2008.10.14. 20:44:43Miért? OLyankor nagyobb az orra? Akkor lehet, hogy Pinocció volt az apukája? :DDD

Játékunkban 2 nyereményt sorsolunk ki: 1 db Sacred 2: Fallen Angel (PC) játékszoftvert és 1-1 db Sacred 2: Fallen Angel posztert és zenei albumot , melyek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni egy egyszerű kérdésre. A nyereményeket a játék magyarországi forgalmazója, a SevenM ajánlotta fel.
A válaszok beérkezési határideje: október 23. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: október 24.
Figyelem!
A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdés csak számukra jelenik meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!mEksz | 2008.10.12. 22:23:05Balintos, te mit szívtál?! :D

Phillip Toledano - America the Gift Shop
X | 2008.10.11. 13:52:19nekem kell egy ilyen asztal :)

Egy újabb remek feldolgozás, saját készítésű KazooKeylele hangszeren! :D
Daniel1989 | 2008.10.12. 17:25:55ez eléggé ottvan :)

Vannak akik azt szeretik, ha egy videóklipben az történik, amit az énekes énekel... ;)
Monszta | 2008.10.11. 12:01:02upsz :D először azthittem az eredeti lesz :D

Online Seam Carving - (wikipedia)
A technológia annyira nem új, de nem is régi. Minden esetre itt egy könnyen kezelhető on-line eszköz.|-=O=-| | 2008.10.12. 22:35:16Te meg már az elsővel, gratulálok! A sajnálatod meg tartsd meg magadnak...

Hasznosabbnál hasznosabb találmányok egy japán feltalálótól. :D
Jaca | 2008.10.10. 18:19:06Az a helyzet, hogy néha az ilyen fazonoknak van egy-egy zseniális találmányuk, amit majd mindenki használni fog.

Kis lépés egy embernek, de hatalmas bosszúság a golfozóknak.
Laci | 2008.10.10. 16:56:086 éves koromban láttam fekete-fehérben az Apollo 11 Holdraszállását a TV-ben. Nem akad öreg (legyen akár golfozó), aki nem ismeri Neil Armstrong nevét. Ki merne behúzni egyet, egy ilyen nevű űrhajósnak? Senki. De jaj, vörös színű a zászló! Menekülj Gagarin, ha tudsz!

Hinta, palinta.... :)
"Az egyetlen játék a skandináv Disneylandben." :Deváj | 2008.10.09. 17:11:11na jóvan, ez egy szép derék magyar mondat volt (Y) grat magamnak :D:D









