
Fehérneműs modellek a Buckingham Palotánál
dari3167 | 2015.04.04. 00:55:01Heidi Klum és barátnői-nem működött a photoshop-ilyenek valójában!
Két kerékkel kevesebb...
Csádi | 2015.03.19. 08:22:07Mármint ki? A kamerásnak itt nem tudom mit kéne annyira segítenie. De ha a teherautóra gondolsz, akkor ő nem hajtott tovább. Lassított. Ha hiányzik 2 kerék nem ajánlott satuzni.

Szerencsétlen gyerek...
mekszamnojz | 2015.03.22. 13:59:55Van baj gazdagon

„Macskarma” :)
Nusihusi | 2015.03.18. 01:40:14Ezt hívják pechnek:D

4 keréken is szép az élet!
kissfreezer | 2015.03.17. 22:21:44Nem semmi:)

Dubai madártávlatból
+ bónusz videó: Rob Whitworth lélegzetelállító 4K-s videója Dubairóllilaflexninja | 2015.03.25. 14:44:17Az oroszok már a madarakat is bekamerázzák?

Szerintem igazán megérdemelnék az ingyen áramot...
Lazán kapcsolódik: Miért tekintünk gengszterként a romákra?izé012 | 2015.03.22. 23:09:27A feminizmus és a liberalizmus /progresszív irányzatuk/ együtt okozta ezt kiegészülve a mai szolidáris-szocialista gazdasági rendszerrel. A feminizmus kéz a kézben jár a progresszív liberális nézetekkel ahol az egyik megjelenik ott van a másik is. Korábban leírtam már ezt részletesebben ezért csak ha külön kéred akkor fejteném ki újra. Pláne h jó eséllyel úgysem érdekel téged.
A mondandóm lényege csak az volt h nem a cigányság a fő gond.
Ők ugyanúgy csak következmény mint ahogy más országokban a bevándorlók.

Integetett, befogta a fülét és a kendőjével babrált a legnagyobb magyar forradalmár 2015. március 15-én
tjunior | 2015.03.16. 16:06:20Teljesen érdektelen beszéd volt, még a bullshitek is átlagosak voltak, csak a szokásos önfelszopás meg közhelyek ezerrel.

Elindult a Nemzeti Hírtévé
Az Úr 2015. évének márcziusában, annak is idusán, az hajnal hasadtával indult útjára a Nemzeti Hírtelevíziózás, bölcs kormányunk szívének legkedvesebb szórakozása, a szüntelen, közszolgálati hírfolyam.bungle | 2016.01.20. 20:56:22És az ugye megvan, hogy az évi 80 milliárdot eltapsoló MTVA nem fizet társasági adót és illetéket sem?
http://444.hu/2016/01/20/es-az-ugye-megvan-hogy-az-evi-80-milliardot-eltapsolo-mtva-nem-fizet-tarsasagi-adot-es-illeteket-sem

Sose süss gnocchit (legalábbis boltit) olajban! Kivéve, ha röhögni akarsz! ;)
eMTé | 2015.03.15. 23:29:58Bájos kacajnak is jó :) . Amúgy tényleg, tetszik.









