
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a tatu, a páncélos hadosztály legdurvább tagja. Van hat-, hét-, kilenc-, meg feketeöves tatu, utóbbi a legkeményebb, Chuck Norris is fél tőle. Van gyapjas, sörtés, szőrös, meg csupaszfarkú tatu (a nagy csupaszfarkúról már nem is beszélve, az rendkííííívül fééélelmetes!). Vigyázni kell, mert hamisítják plüss meg ál-leszbi oroszlány verzióban is (ez utóbbi egyik tagját szerencsére hasba lőtték bugyiban). Más most nem jut eszembe, kéremkapcsojjaki.
alphadog | 2008.04.22. 17:06:34Tatu lányok jól érzik magukat: http://krazyhollywood.blogspot.com/2008/04/tatu-and-striptease.html" target="_blank">http://krazyhollywood.blogspot.com/2008/04/tatu-and-striptease.html
Egy furi ember munkái.
(Néhol merészebb, vigyázzatok gyerekek!)Powaflips | 2008.04.16. 07:06:17Hát egy kicsit elvont..:)

Tudom, hogy titokban mind egy ilyenre vágytatok... :D
bandee1219 | 2008.04.16. 12:33:05De ez már volt is, nem? Legalábbis linkelve tuti.

Csak hogy ma is legyen macskás poszt...
Orazio, az olasz macs már szerencsére nem kerülhet be a Guinness Rekordok könyvébe, az ui. megszüntette a legnagyobb súlyú házikedvencek kategóriát, miután a legtöbb gazda halálra etette szerencsétlen állatokat. Előtte egy amcsi macsek tartotta a rekordot 18.5 kilóval.Ide kapcsolódik: fogyókúrázó házikedvencek.bungle | 2012.03.29. 13:20:33www.dailymail.co.uk/news/article-2121684/I-lose-ounces-Maverick-22-POUND-moggy-goes-diet.html

Tudományos tetkók. :)
bungle | 2010.04.29. 09:01:25lb7 küldte (a fenti link már úgysem működik, de kb. ugyanezek a képek voltak ott is, majd cserélem)
URL: http://blogs.discovermagazine.com/loom/science-tattoo-emporium/
Szöveg: "Tetoválnál magadra ilyet?: periódusos rendszer, DNS-spirál, matematikai-fizikai képletek, evolúciós dolgok... hát nem tudom..."

Banánhéjeltávolítás egyszerűen
Purple | 2008.04.15. 20:26:00köszönjük riv, köszönjük FEPMAAP :D :SS

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a macipolip.
De hát kicsoda valójában a macipolip (dumbo octopus)? Napszemcsis vállalkozó fekete autóval? Valamelyik állam parlamentjében ül? Sziklamászó? A fenti képet felhasználva leleplező képeket várok a kommentek közé kis barátunkról. A győztes pedig azt hiheti, hogy kapBungle-tőlkottátólvalamitegy rekesz sört.
bungle | 2011.05.09. 16:18:00Macipoliptánc: www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106706 :D

A rossz gyerekeket is megbüntetik. Lefáradt szüleiket szintén.
(macskás poszt ;-) )Drawen | 2008.04.14. 09:39:10király! nevettem:) iszta jó alternetív punk rock

Thomas Grillo (aki az Aquasonic Waterphone-t is demonstrálta) bemutatja, hogyan kell megszólaltatni a teremint, az első érintés nélküli elektronikus hangszert.
Persze ez önmagában egyáltalán nem izés, így jöjjön egy sokkal tehetségesebb művész... :Dbungle | 2008.06.02. 13:50:19The Legend of Zelda Theme on theremin
http://www.youtube.com/watch?v=nJYho56INKU
Van nekünk egy Milgram Shopunk, ahol éppen Tisza cipellőket árulunk arcátlanul alacsony áron. Önreklám vége, kellemes hétvégét mindenkinek.M4RCI | 2008.04.22. 16:25:10Ma jött meg a cipőm amit itt rendeltem köszi :))) imádoma tisza cipőket! Drágák de tény hogy a minődségük páratlan, és nem tömegárú szal amit veszek nem jön szembe más lébén.... aki kihagyta ezt az akciót azt sajnáltatom :D:D
sztem minden verseny főnyereménye legyen tisza cipő xDxD persze ez csak vicc
Szal emgjött és faszás a cipő... tenk yú!









