
Nemrég volt téma, hogy van-e értelme forgalomlassító demonstrációknak. Tegnapelőtt még a taxisok is hőbörögtek, hogy tüntetők egy csoportja lezárta a Lánchidat, tegnap már ők demonstráltak az Uber - amiről már szintén volt itt post - hétvégi ingyenes akciója miatt. Ennél jobb reklámot talán nem is kaphatott volna az Uber, én legalábbis biztos nem hallottam volna a ma kezdődő hétvégi ingyenút-akciójukról, amiben tíz ingyenfuvart ígérnek mindenkinek.
Ti kipróbáltátok már az Ubert ill. tervezitek, hogy kipróbáljátok a jövőben vagy akár most hétvégén?bungle | 2015.08.24. 08:00:32http://index.hu/gazdasag/2015/08/24/halomra_buntetik_az_uber_soforjeit/
Baszódjál meg KDNP!

Koala szumó négylábú szurkolótáborral ;)
blackmumus | 2015.03.20. 03:23:45Meg mert az eukaliptusztól annyira be vannak tépve, hogy néha még el is alszanak bunyó közben :D

Sarki fény volt látható Magyarországon
Tíz éve nem észleltek ilyen gyönyörű természeti jelenséget nálunk!bungle | 2015.06.24. 09:33:47http://egriugyek.hu/eger-ugye/egerbol-is-latszott-az-eszaki-feny
Mondjuk ez elég gyenge volt, ahogy látom...

Pixels (2015 július)
Egy 2010-es animációs rövidvilm alapján készült a Pixels, melyben egy félreértés következtében arcade játékok szereplőit küldi egy idegen faj a Földre, elpusztítani azt.
Bár a szereplőgárda tagjait leginkább alpári vígjátékokból ismerhetjük, a Chris Columbus által rendezett film valószínűleg a könnyedebb humort képviseli majd.justil | 2015.03.19. 23:54:46Már amennyiben te olyan ember vagy, akit nem ráz egyből a hideg Adam Sandler láttán.

Wakawakawaka. nevermore!
hawkeye | 2015.03.22. 08:58:59
:)

I'm Fuck, Punk You!
Szancso | 2015.03.18. 18:27:58Végén a kíntorna odaba**. ;D

Szívesen, Csaba!
bungle | 2015.09.08. 10:02:14lb7 küldte:
URL: http://24.hu/kozelet/2015/09/07/lemondott-hende-csaba/
Szöveg: "Az évszázad kommentje :D"
(értette ezt a "Jajj ,most mi lesz velünk,lemondott a miniszter ,aki még a távcső kupakján is átlátott. :)" kommentre)

M1 időjárás jelentés: „Éjszakai napsütéses, derült időjárás...”
De legalább holnap jó idő lesz, amint az a postképen látszik. :)izé012 | 2015.03.21. 13:12:42Halálos közlekedési balesetről tudósít az új M1
https://www.youtube.com/watch?v=quT46OA1crk

Fehérneműs modellek a Buckingham Palotánál
dari3167 | 2015.04.04. 00:55:01Heidi Klum és barátnői-nem működött a photoshop-ilyenek valójában!









