
Calvin Seibert „homokvárai”

Kemény meló a színészek élete!

Egymillió dollárba került egy buszmegálló Virginiában
A rozsdamentes acélból és üvegből készült, padlófűtéssel és fűtött ülőhelyekkel, illetve egy hatalmas információközlő monitorral felszerelt, 15 személyes buszmegállót nem nagyon szeretik a helyiek, mivel bármilyen futurisztikusan is néz ki, az eső bever alá.7sleeper | 2013.04.10. 15:57:34:-DDD
komment a tecsőről: "wigga what?" xD

Kim, dobj be egy Snickerst!
Tooni | 2013.06.07. 19:25:39Újabb sikeres rakétakilövés Észak-Koreában.
http://www.the-two-malcontents.com/wp-content/uploads/1334602684_footage_from_the_north_korean_missile_test_from_conan.gif

Létezik-e szabad akarat?
Abban a hitben élünk, hogy képesek vagyunk különböző alternatívák között tudatosan választani, más szóval szabad akarattal rendelkezünk. A döntéseinket azonban különböző hierarchikus szinteken ható kényszerek határozzák meg. Természetesen a fizikai törvényszerűségek megtartják érvényüket az agy működése során is. A kérdés az, hogy ezek a törvények csupán behatárolják a viselkedésünket, vagy - előre megjósolható módon - meg is határozzák azt.norbertvincze | 2016.05.05. 08:59:27http://www.origo.hu/egeszseg/20160504-agy-agyi-ingerek-hallucinacio-erzeki-csalodas-szabad-akarat-kiserlet.html

Gondolattal mozgatták egy patkány farkát
Egy lépéssel közelebb kerültek a kutatók ahhoz, hogy megértsék a telepátiát. Egy új kísérletsorozattal sikerült elérni, hogy az emberek gondolataikkal mozgásra késztessék patkányok farkát. Seung-Schik Yoo, a Harvard Egyetem kutatója számítógéppel kapcsolta össze az önkéntesek agyát a patkányok agyával.Gábor-79 | 2013.04.08. 23:09:05Pff, nagy kunszt! Az egyik exem ezt telefonon keresztül is tudta az én farkammal... :-D

Vajon mit húzhat az amerikai haditengerészet Észak-Korea közelébe?

Mai cukizé: cicákok és a róka

Gyerekes felnőttek - vagy felnőttes gyerekek? ;)
bungle | 2013.04.23. 10:08:58Ezt nyúlom is! :D

Vak lány vicces barátokkal ;)))
Kovi87 | 2013.04.06. 13:12:56Ne csodálkozzanak, ha ezután majd nem bízik meg bennük..










Eldöntöttem: nem leszek sorozatszínész.... :)