
Ukrajnában nem párnákkal kell szétverni egymás fejét a flash mobokon, hanem billentyűzettel... ;)
r3clbull | 2008.04.21. 17:17:30mekkora őrültek...ez valamilyen alkalommal volt? vagy csak egyet gondoltak??
Egykerekű Audi
Daru | 2008.04.21. 09:58:08Ötletes ngayon! A futómű rajzát nézve még tényleg müködik is (már ha megépítik). Giroszkóppal meg lehet egynesúlyban tartni, de ehhez mindig mozogni kell. Ezért tuti hogy "álló helyzetben" tengeribetegésget kap az utasa az imbolygástól.

Ondrej Brody éééérdekes művészete (meg egyben a napi cicás poszt is ;))
Catgirl | 2008.07.09. 11:10:44Hát ahogy megláttam ezt a képet muszály volt kommentálnom!Kibaszottul undoritonak találom az ilyet..akinek tetszik azt is..és tudjátok én sokkal jobban sajnálom ilyen helyzetben az állatokat mint az embereket..mert ezt az emberek élvezetből vagy pénzszerzés céljábol csinálják..az állatok régen és most sem ezért tették hanem a fenn maradásért..amit elöttem jopáran elmondták..szóval aki ezt a képet csinálta aki ezt müvelte ezekkel az állatokkal annak ugyanezt kivánom ami a képen láthato csak legyen ő az állatok helyében!Rengeteg a világon az állatkinzó mikor lesz vége?ki vet véget ezeknek?Engem nagyon felháborít!!

Egy kis kerti sütögetés. ;)
Re-Peet | 2008.04.19. 15:33:08Akkor majd behajtom rajta

Egy új sport!?
Tetris+ szkander = TreslingNaru | 2008.04.20. 14:18:48Lenne egy ötletem...
Mi lenne a pacmant és a Rambo-t csinálnánk megy így X)

A magyar 3d animációs filmipar igazi gyöngyszeme lesz ez. ;) A cikk irója se ragadtatta el magát egy kicsit mikor a cikket írta...
Tooni | 2010.08.29. 04:19:05At first, I was like this, but then: http://noob.hu/2010/08/29/yo-dawg-at-first-i-was-like.jpg
Ennyire kidolgozott: http://noob.hu/2010/08/29/a_kis_debil.gif
Ennyire WTF: http://noob.hu/2010/08/29/mi_a_baalna.jpg
Ennyire fffuuu: http://noob.hu/2010/08/29/holy_fffuuu.jpg

Martin Klimas fotói
A technikáról itt olvashatsz egy rövidke interjút (angolul).rivaul | 2008.04.18. 16:14:34A szobor töréses képek tetszenek a többi annyira nem fogott meg viszont még a dobókockás is jól néz ki.

"Egy pillanat, amely alatt észre sem veszed, mi történik körülötted!"
Purple | 2008.04.19. 12:10:54szivesen :)
Robert Capa (eredeti nevén Friedmann Endre Ernő)
A leghíresebb haditudósító fényképész, és egyben a valaha volt legvitatottabb felvétel elkészítője.kotta | 2009.02.18. 11:18:34http://www.origo.hu/filmklub/blog/keszuloben/20090218-pierce-brosnan-filmesiti-meg-robert-capa-eletet.html
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az oposszum. Ha kedve tartja szívesen szurkol valamilyen meccsen is. :) Ő pedig nem egy bébi raptor. :D (és szerencséje, hogy cicákkal is jó kapcsolatot ápol :D - bungle)









