Tűzszivárvány: az egyik legritkább légköri jelenség. Cirrus felhők szükségesek a megjelenéséhez kb. 6000 méter magasságban, a megfelelő arányú jégkristályokkal telítve - a napnak pedig pontosan 58 fokban kell ráesnie. Azért ilyen ritka, mivel a jégristályoknak a szokásos függőleges helyett horizontálisan kell elrendeződniük.bungle | 2012.12.28. 13:59:09www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2254125/I-didnt-think-like-exist-The-incredible-rainbows-spotted-Arizona.html
Remélem gyógyítani jobban tudnak, mint énekelni! ;)
Aki a végéig kibírja, nyer egy beutalót a Neurológiai Osztályra...Laci | 2008.10.27. 21:55:41Tisztára olyan mint a "We are the world, we are the children..." a különbség csak az, hogy itt nem "celebek" szerepelnek s nem az éneklés a mesterségük. Árnyanygyallal együtt remélem, hogy munkaidőben jól gyógyitanak.

Egy kis kényeztető maszázsnál nincs is jobb. ;)
Re-Peet | 2008.10.27. 14:46:14elég egy enyhe bélcsavarodás hozzá :D

És hirtelen ott termett egy kerítés...
ax | 2008.10.26. 19:26:34most képzeld magad a kerítés helyébe. Állsz ott békésen, szunyókálsz, mert nincs jobb dolgod, erre jön egy hülye huligán kislány, egy kibaszott nagy úszógumival, és neked megy. xD

Megasztár és Megatánc egyben! Frenetikus produkció! :D
Sziszo | 2008.10.25. 15:05:57hát nédd má széttöri a berendezést... :D mekkora egy csoki viziló

Egy cserepes növény napi bejegyzéseket ír az interneten hangulatáról és közérzetéről, így valószínűleg ő az első "botanikus blogger" a világhálón. A leveleire csatolt érzékelők megmérik a növény bioelektronikus sugárzásait, amit egy számítógépes algoritmus szavakká alakít.
"Ma szépen sütött a nap, így sokat tudtam napozni. Jól szórakoztam" - írja Midori-san, egy japán kávéház pultján élő cserepes virág az október 16-ai blogbejegyzésében. Az időjárás-változásra is reagál és arról is ír blogjában. A legutolsóban például arra panaszkodott, hogy nagyon felhős és hideg volt az idő.
A Keio Egyetem kutatói létrehozták az első blogoló növényt, méghozzá úgy, hogy szívalakú leveleire szenzorokat raktak. A detektorok felveszik azokat az elektronikus jeleket a növény felszínéről, amelyeket a növény ad válaszképpen a fényre és az emberi érintésre. Az így kapott információkat összevetik az időjárás és a hőmérséklet adataival, és egy számítógépes algoritmust használva átfordítják azokat csevegős blogbejegyzésekké.
Japánban blogolnak egyébként a legtöbben a világon.kukulkan | 2008.10.26. 02:10:39Figyu, maradjunk annyiban, hogy higgy, amit akarsz, okés? ;) Én úgy érzem már mindent elmondtam e témakörben, amit el lehetett mondani, ismételni pedig nem fogom magam...
A kutya definíciód érdekes, egyet természetesen nem értek vele:)
(Ja, és egy tanács útravalóul: a wikipédiába boldog-boldogtalan beleszerkesztgethet, így én a helyedben annyira nem tartanám autentikus forrásnak.)

Így választják az Egyesült Államok elnökét.
Belkar | 2008.10.23. 18:25:30hát öregem az angolt könnyebben megértem mint amit most mondtál :D (mint mondtam nincs sok közöm az amcsi politikai rendszerhez :)

Bizarr tánc a parkban - markológéppel lejtett táncot Londonban egy francia művész.
arabicsnusos | 2008.10.24. 10:20:40Mi ez a szar?:O Rohadjon meg, h neki ilyen faszságokra van ideje!

World War 3D - Vincent Chai, a Hertfordshire-i egyetem végzősének munkája.
(Lacpas is beküldte kicsit később..)Belkar | 2008.10.22. 15:32:33ez a videó szerintem inkább a "van tudás de nincs fantázia" kategória...

Rakjál rá egy csimpánzt jól, aztán nevess estig! Persze hogy megint ők, ki mások! :D
Findzs | 2008.10.22. 16:43:31hát ez nem semmi
milyen tanulékonyak ezek a csimpánzok









