
Kanadában pukizónákat alakítanak ki a nem dohányzók védelmében. Szíjjá gázt! ;)
norbertvincze | 2013.04.17. 18:13:15ennyi, igazuk van:)
A játék végetért, köszönjük, hogy ismét ilyen sokan játszottatok!
A nyertes yosef usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.
Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!
----------------------------------------------------
Újra Hyperspace játék!
Szeretnél egy páros jegyet a hétvégi Hyperspace-re?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj/live act nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!
Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!
Izé Facebook oldala
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék csütörtök (április 18.) 9.00-ig tart!
„Ő penge Borisz, vagy más néven golyóálló Borisz. Ferde, akár a szovjet sarló, és kemény, mint a keresztbe tett kalapács.” ;)
Anthraxia | 2013.04.18. 16:19:15Volt egy film ahol említették is, sose bízzon az ember szekrénytáras fegyverben :)

„Szívjad még, erősebben!” ;)
7sleeper | 2013.04.19. 10:20:49http://www.youtube.com/watch?v=MPbAfMkkVrU&feature=player_detailpage#t=289s ;-)

Csak egy átlagos nap egy orosz lakótelepen...
cila | 2013.04.16. 21:36:50Nem tudni mi van most a csillagvárosi kiképző központtal, de ez, egészen biztosan nem űrhajós kiképzés volt.

Mariam 49 éves, 28 éve kezdett nőni a szakálla, most már nem szedi. Viszont 10 év szingli élet után úgy érzi, most már van annyi önbizalma, hogy pasizzon.
Nope | 2013.04.16. 12:17:28Nem tudom ki hogy van vele, de engem kifejezetten zavarna ha csókolózás közben a pofámat szúrná az asszony borostája ... még belegondolva is elkap a hányinger.

Még az orrodat is tisztíccsa!
(Inkább a szüleik használták volna rendeltetésszerűen...)
Miért minket vegzálnak a rendőrök a bűnözők helyett?
Mert a szakmai értékelésük alapja, hányszor intézkedtek. Nem is érdekük a jobb közbiztonság: a járőröző rendőrök kimondottan ellenérdekeltek, hogy egy környéken kevesebb kihágás legyen, hiszen akkor majd ők is csak kevesebb intézkedést tudnak foganatosítani, amiből nekik csak bajuk lehet.bungle | 2013.08.27. 22:41:07realista küldte:
URL: http://index.hu/belfold/2013/08/26/engedely_nelkul_utcazenelsz_rad_terdelek./
Szöveg: "Most akkor pontosan mi is a rendőrségnek a feladata? Ugyanis ilyenre van kapacitásuk, de a valódi bűnözésre meg alig..."

Birtokolsz vagy inkább a tárgyak birtokolnak téged?
zeshka | 2013.04.18. 01:09:47Nem értek egyet.. Így 12 költözés után visszanézve. Minden egyes alkalommal a ,,még jó lesz valamire,, tárgyak a kukában landoltak a többi (ruha, könyvek) meg ismerősöknél. Amit nem használok rendszeresen azt minek cipelni? Ezért nem is gyűjtök semmit.. Úgyis kidobnám. És szerintem a többség így van vele..

Marinus vizuális művész képei - „Végtelenített természet”
Tooni | 2013.04.13. 17:32:48Nekem működik.









