
Álmában szambázik egy picit...
Schabee | 2008.05.09. 14:36:40aranyos
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Monodon monoceros vagy ismertebb nevén a narvál, ami az emlősök osztályában a cetek rendjéhez, ezen belül a narválfélék vagy fehérdelfinfélék családjához tartozó Monodon két faja közül az egyik (a másik a beluga).
A faj érdekessége hogy a hímek agyara 2-3 méter hosszúra is megnőhet, és még senki nem tudja, hogy mire való igazán...szabina666 | 2010.01.07. 18:40:00Találtam egy oldalt a cetekről.Nem rossz:): a lényeg benn van
http://www.cetek.freeweb.hu/

Mai tudományos rovatunkban az ecet gránát elkészítését mutatjuk be. :)
És ha már robbanás, akkor legyen egy nagy is.Schabee | 2008.05.09. 14:28:14hubazdmeg a vagonos igen dúrva... annál mit használtak? mit a papírt úgy ránja össze valami, pedig azért az a vegon elég dúrva keménységü acélból van, vagy az műanyag???

Találtam egy új fogyókúrás módszert. ;) Tápláld kívülről a gyomrodat! :P
Schabee | 2008.05.09. 14:23:46huhhh ez erős volt... időre van szükségem h feldolgozzam...
Brutális macskatámadás. Nem is hinnéd mire képes egy ilyen halálos fenevad! CSAK erős idegzetűeknek!
(húú de jó, már majdnem elmaradt a mai cicás poszt - bungle ;))bungle | 2013.07.30. 13:47:54Nem várt csattanó a végén. ;)

A társkeresés egy új formája
Schabee | 2008.05.09. 13:29:00de ha szendvics ember lenne akkor több nő ragadhatna rá XD

Variációk egy témára!
(nekem a C64-es verzió jött be, de a death metalos sem rossz! ;))monki | 2011.01.29. 15:39:49betegség:D:D

Miért ne hagyd a kutyád egyedül a kocsiban 5 percre - főleg ne randi előtt! :D
Kopasz | 2008.04.22. 10:36:16Hát téged se zárnálak be a kocsiba! :P :DDDDDDDD

"Drogos vagy zseni?" Régi vita egy régi művészről, aki talán egyik sem, talán mindkettő.
(és csak szorgosan kattintgatni, meglesznek azok a képek hamar: sárga paca, kék paca, aztán a listáról valamelyik kategória ;-) )Kerlés | 2008.04.23. 12:45:16Egyáltalán nem is csúnya. Dalí zseniális pacák volt. Meg kéne nézni mikor készült a kép! Nemcsak az őrület tud inspirálni. Bezzeg a nyomorult preparált állatoktól nem ment el az étvágyad. :( A lyukas tehenektől sem. :( Dalí a maga nemében csodálatos hamisítvány.
Az ablak az ablakban a kedvenc képem. Nagy méretben sajnos nem találtam meg.

Max Raabe: "modern" slágerek egy kicsit másképp :)
Laci | 2008.05.03. 17:57:38ez se rossz ám:
http://www.youtube.com/watch?v=0mjonrqYtyY&feature=related









