
Daniló 6 éves!!!
Esztergomi Bandi fiának szülinapi bulija
(Esetleg tudja valaki közületek, hogy ki ez az Esztergomi Bandi? Hiába kerestem rá mindenhol, csak az ehhez hasonló lakodalmakról, keresztelőkről és bulikról találtam cikkeket.)
Monsanto. Ugye ismerjük a varázslatos RoundUp vegyszerét? A cég ügyvédje állítja, hogy biztonságos az emberi fogyasztásra is, annyira veszélytelen.
Ezt be is bizonyítja a következő felvételen.
Volvo Lifepaint - életmentő lehet a bicajosoknak kitalált fényvisszaverő spray
zed911 | 2015.03.30. 11:38:023 éve 200ft ért vettem led lámpát a homashitában.
Egyet előre egyet hátra. 400ft és mégis 10-ből 9-bringáson nincs, vagy lemerült az elem...
Persze hápognak ha nem vetted őket észre...

Fotózkodnál ezen a sziklák közé beszorult kődarabon?
bungle | 2016.08.03. 22:35:56Elég régi, de hátha valaki még nem látta ezt a félkegyelműt:
www.youtube.com/watch?v=PMA0Cv5Q2Mo

Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a morcos birkamacska :)
Szancso | 2015.03.27. 18:38:24Rackandúr lehet. :)

Úgy látom tényleg szükség lesz a vezető nélküli kocsikra minél előbb... ;)
norbertvincze | 2015.07.21. 13:36:23http://www.origo.hu/techbazis/20150717-veszelyes-sofor-google-auto-robotauto-mestereges-intelligencia.html

Dani Józsi - Szédül a fejem
És a tiétek? ;)lilaflexninja | 2015.03.27. 07:08:29Mennyi sunázni való sukár gádzsi! Hogy bírja az iramot ez a danijózsi. De amúgy semmi danny jozsy? vagy valami?
Meg bírom az ilyen official video felirásokat. Nem mindegy, ez az official? és mi, ezt még hamisítják is, hogy van official?

Romániai burleszk... izé... szökés :)
Egy rendőr két fogvatartottat kísért a bíróságtól a rabszállító kocsihoz. Míg az egyik rab a falon átugrott, a másik egyszerűen kisétált a kapun, amit a rendőr azért nyitott ki, hogy az első után fusson.vater85 | 2015.03.26. 21:47:27including the cleaning lady, armed with a broom :D

Kész átverés kutyáéknál ;)
AVIREX | 2015.03.26. 20:37:20Ez kurvajo gif :-)

Azeri speciális erők bemutatója
rivaul | 2015.03.28. 19:57:41Én viszont mást se tudok elképzelni ha kommandós jut eszembe mint hogy tüzes téglákat törnek ordítva, egy gatlinggel a kezükben... Lehet a sok amcsi film miatt gondolom így -.-" :)










-'a legtöbb dologban gyökeresen eltérő a véleményünk'
-'Ugye mondtam h sok dologban egyetértünk?' - 'ki vitatta?'
Csak az én értelmezésemben ha azt mondom h sok dologban egyetértünk az ellentétes azzal amikor azt mondjuk h a legtöbb dologban nem értünk egyet.
/Megint a szavakon lovagolunk. Nem vagyunk mi kissé túl arrogánsak? :-) /