
Egy kis frissítő fürdő akadályfutás közben. :)
Sziszo | 2008.11.03. 09:54:13ekkora szívást már régen láttam :D szegény hogy elázott...
Ha megérjük, hogy idén lesz egy kis hó, jól jön majd egy ilyen hógolyóvető fegyver! ;)
Findzs | 2008.11.03. 11:10:59remélem nem lesz hó

Pisálj Bush szájába! :D
Re-Peet | 2008.11.02. 00:42:36Monica Lewinsky-s nincs? :P ... abba még Clinton is bele lógatná :D

Legozzunk egy kicsit, csak nagyban!
fujiwara | 2008.11.01. 11:19:58Elvan a gyerek ha jáccik XD

A mai bünti: Alma együttestől a "Ma van a szülinapom!".
Akik meg ma ünneplik a szülinapjukat, azoknak legyen ez az én ajándékom! :DPurple | 2010.05.26. 19:42:26atya úúúr isten zzzmeg.....................................

Ha már a műrepülős fake volt, itt egy igazi! :)
Laci | 2008.11.07. 22:06:22... még annyit, hogy én még a magasban katapultáltam volna. Aki bevállalta a géppel földreérést az egy "fucking"-ul jó, de őrült pilóta.

Egy kis ping-pong a szolgálatban. :)
Lui-G | 2008.11.02. 12:04:15Tetszett a post :)
Jól van, végülis nem is baj ha sokan sokat postoltok és írogattok commenteket, végülis ezért jó a site.
Nem akartam senkit bántani, csak a véleményemnek adtam hangot.
Van aki szereti a rendőröket, van aki kevésbé.
Písz :)

Egy szárnnyal landolás jól.
mephistto | 2008.11.01. 02:04:32hát már ott feltünt, ahogy stabilizálta levegőben a repülést ami nagy gépeknél nem lehetséges :D, de a lényeg, mikor közelített a kamerás felé, valahogy mindvégig ugyanakkroa volt a téma a képen tehát a kamerásnak profin kellett lezoomolnia mindvégig ugyanakkorába ntartani a gépet ami szinte lehetetlen :D de a végén természetesen az egyszerű szemeknek is leesik, hogy fake :)

Remélem nem unjátok még a tanulmányautókat! Itt van még egy: Insecta Concept.
armedarmy | 2008.11.03. 03:38:39szerintem is talan megoldas lenne a problemara, hogy mindenkinek kulon autoja legyen, de mindenesetre en egy ilyen babakocsiban nem mennek ki az utcara. meg aztan ott van a biztonsagi kerdes is. most nezzetek ra erre. oldalrol nekiront egy rendes auto minimum az elso haz falaig repulsz.

Játékunkban 1 db Fallout 3 (X360 vagy PS3, választható) játékszoftvert sorsolunk ki, aminek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket az ÜberKonzol ajánlotta fel.
A válaszok beérkezési határideje: november 12.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: november 13.
FONTOS!
A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdések csak számukra jelennek meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!xboxbuci | 2008.10.30. 17:53:09én is tudom a választ deeeeeeeeeeeeee nem tudom a kérdést !!!!!!!!









