
Nick Pitera - férfi és női hang egyben.

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a földikutya. Hajdúbagoson rezervátuma is van, de tulajdonképpen minek, mert ott se láthatjuk. Nagyjából sose láthatjuk. Pedig itt él alattunk egy ideje.
kotta | 2008.05.05. 11:12:06Hát énmiattam többet is bevállalhatsz, de az már a te dolgod... tudod, a milliomosoknak igényei lehetnek, meg aztán vannak a befolyásos államelnökök, jogászok, stb. ;-)
Dehogy csak azt néztem ki, de abban biztos jobb lennél nálam. Minden másban utolérhetetlen vagyok tudniillik. (orrát felszegi, haját hátraveti, komolyan néz)

Na ezzel aztán csak egykerekezni lehet... ;)

Adora's goth make-up tutorial
Gondolnátok róla, hogy egy 36 éves, 3 gyermekes asszonyka? Mert én nem. :DOpheliaCobweb | 2008.08.07. 15:48:01hát, én még új vagyok itt, és ez az első hozzászólásom...de eme nő láttán már TÉNYLEG muszáj volt regisztrálnom...:) egyszerűen imádom, szerintem nagyon aranyos, és azok, akik nem tudnak túlságosan sokat a goth-ról: látjátok, h amint kisminkeli magát, mosolyog? szerintem amúgy sem egy depressziós fajta, de sminkben teljesen...hogyismondjam....kivirult, megtalálta önmagát:D tény, h ebben van egy jókora elfogultság, lévén, h én is erre hajzok leginkább, bár kicsivel szelídebb formában:D
http://www.viona-art.com/pages/festivals/victorianpicnic2008.html
szerintem, itt mindenki talál valakit, aki tetszhet neki:)

Mai második ismeretterjesztő rovatunkban a Vultur gryphus, másnéven az Andoki kondor (vagy Kondorkeselyű vagy Andesi Kondor). Nem éppen szép példánya az amúgy sem gyönyörű keselyűknek, mondhatjuk nyugodtan, hogy az egyik legrútabb.
ottokar | 2008.09.03. 00:24:15A Kaliforniai Kondor veszélyeztetett faj és ennek az egyik legfőbb oka hogy annak a lábai gyengék és kevésbé tud élő álatot zsákmányolni, míg az Andoki Kondornak erős lábai és karmai vannak. Leírták hogy egy alpakát elragadott és a legalább egy km magasan lévő sziklaperemre felrepült vele.

Favágás egyszerűen.
Schabee | 2008.05.09. 16:34:22gyóóóóó ez a csúzli nagyon tetszik de nem lehet ócsó üzemben tartani, állandóan tőtényt kell hozzá venni

Hogyan szivasd meg a kutyádat.
Belkar | 2008.05.01. 11:38:33amúgy most jobban megnézve sztem ez ps-el van megcsinálva...

GTA a valóságban. :) (egy külföldi és egy magyar verzió).
Schabee | 2008.05.09. 16:30:46nagyon naaaagy

Egy elég bizarr rituálé Indiából. :O
lakikiki | 2008.05.15. 19:49:32De potyognak ám a gyerekek...XD

Lábbal együtt növő cipők Nagy-Britanniából. A cipő gombnyomásra nő egyet, persze nem a végtelenségig, csak pár számmal növeszthető.
Valerius | 2008.05.04. 22:20:54Egyébként ennek mi értelme van? merthogy ha többen hordják, akkor vesznek két normálisat, és még úgy is kevesebbe kerül, ha meg addig használják, amíg a minimumtól a maximumig nő az ember lába, annyi idő alatt szerintem háromszor tönkremegy, szal mindenképp újat kell venni... szerintem =)










http://www.youtube.com/watch?v=uIdnNvULwqE
"nem tudom igazából érdekel-e titeket,de hátha :) érdekes,hogy mi Andréval vagyunk oda mikor ez a Nick Pitera nevezetû srác sokkal jobban nyomja :) egyedül is tud duettet énekelni.szerintem érdemes rá figyelni.nem szeretem ilyen egyedeket,de többi videója alapján szerintem ügyes. remélem nem csak untattalak titeket :)"
Nem, csak máskor inkább postold be, bár ez már volt, lásd fenti videó, meg pl. Zene Izén is:
http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=4251
Szóval máskor inkább keress rá, köszi.